Akbank'tan gelen müjde! Emeklilere 10.000 TL promosyon!

Akbank'tan gelen müjde! Emeklilere 10.000 TL promosyon!
Akbank'tan gelen müjde! Emeklilere 10.000 TL promosyon!

Emeklilere Özel Promosyon Fırsatları

Akbank'tan Müjdeli Haber! 10.000 TL'ye Varan Promosyon!

Akbank, emeklilere yönelik sunduğu promosyon fırsatları ile gündemde! Emeklilik döneminde ek finansal destek arayanlar için Akbank'ın sağladığı promosyonlar büyük bir avantaj sunuyor.

Emekli Desteği ve Promosyon İkramiyesi

SGK ile bankalar arasında yapılan anlaşmalar kapsamında, emeklilere ek emeklilik destek ödemeleri yapılmaktadır. Akbank, bu ödemeleri daha da cazip hale getirerek emeklilere maaşlarını Akbank'a aktarmaları karşılığında 10.000 TL'ye varan promosyon fırsatları sunuyor.

Eylül Ayına Özel Kampanya

Akbank, Eylül ayında da emeklilere promosyon fırsatları sunmaya devam ediyor. Bu kampanya kapsamında, emeklilerin maaşlarını Akbank'a aktarmaları durumunda rekor ödeme fırsatları sunulmaktadır. Akbank, mobil ve dijital bankacılık üzerinden yapılan başvuruları hızlı bir şekilde işleme alarak emeklilere kolaylık sağlıyor.

akbanktan-gelen-mujde-emeklilere-10-000-tl-promosyon.jpg

Düşük Faizli Kredi İmkanları

Akbank, emekliler için düşük faizli kredi seçenekleri sunuyor. Emekliler, emekli maaşlarını Akbank'tan alarak düşük faizli kredilere başvurabilirler. Ayrıca, ödemeleri 3 ay erteleme olanağı da sunulmaktadır.

Kredi Kartı Avantajları

Akbank kredi kartı kullanan emekli müşterilere de 15.000 TL'ye varan faizsiz nakit avans imkanı sunmaktadır.

Akbank'ın emekli maaşı kampanyası Eylül ayı sonuna kadar devam edecek. Bu süre içinde emekliler, banka şubesinden, mobil bankacılık veya internet bankacılığı üzerinden maaş transferi talebinde bulunarak randevu alabilirler. Taahhütlerini yerine getirdiklerinde, ödemeleri 3 gün içinde hesaplarına aktarılacaktır. Emekliler için büyük bir fırsat olan Akbank'ın bu kampanyasını kaçırmayın!

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Makalepark.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.