Araba Markalarının Fiyat İndirme Yarışı Başladı! İşte Son Durum

Araba Markalarının Fiyat İndirme Yarışı Başladı! İşte Son Durum
Araç markaları birbiri ile araç satış rekabetine girişti. Kampanyalar havada uçuşuyor. İşte o zel fırsatlar.

Araba pazarında satışlar her ay rekor tazelemeye devam ederken, birçok otomobil markası kredi, takas desteği ve nakit indirimleri sağlıyor.

Toyota 12 ay vadeli ve yüzde 0 faizli kredi!

Toyota, ekim ayı boyunca Corolla Sedan modelinde 180 bin liraya varan indirimler sunuyor. Ayrıca, 250 bin liraya, 12 ay vadeli ve yüzde 0 faizli kredi fırsatı da bulunuyor.

Hyundai Şimdi Al, 6 Ay Sonra Öde!

hyundai-simdi-al-6-ay-sonra-ode.webp

Hyundai, Tucson modelini 1 milyon 370 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuyor ve diğer modellerinde "Şimdi Al, 6 Ay Sonra Öde" seçeneği sunuyor.

Renault ve Dacia: Renault, Taliant, Clio, ve Megane gibi modellerinde ekim ayına özel fiyatlar ve kampanyalar sunuyor. Dacia da benzer kampanyaları tüketicilerle buluşturuyor.

Honda 200 bin liraya 12 ay yüzde 0 faiz veya 100 bin lira takas!

Honda, Civic Sedan Executive+ modelini 200 bin liraya 12 ay yüzde 0 faiz veya 100 bin lira takas desteğiyle sunuyor.

Nissan, Qashqai ve diğer modellerinde ekim ayına özel kampanyalar sunuyor. Qashqai'nin hafif hibrit versiyonlarına özel fiyat avantajları ve faizsiz kredi seçenekleri sunuluyor.

Opel, binek ve hafif ticari araç modellerinde uygun satın alma koşulları sağlıyor. Citroen, kredi ve takas imkanlarıyla yeni araç almak isteyenlere seçenekler sunuyor. Peugeot da binek otomobil ve hafif ticari araç modelleri için özel kredi ve takas desteği sunuyor. DS Automobiles de düşük faizli kredi ve takas kampanyası düzenliyor.

Jeep Renegade ve Compass modellerini özel fiyatlar ve kredi fırsatlarıyla satışa sunuyor.

Kia, ekim ayında 10 bin ila 100 bin lira arasında indirim fırsatları sunuyor ve bazı modellerinde 12 ay vadeli kredi kampanyası düzenliyor.

Suzuki, Swift Hibrit modelinde 200 bin liraya 12 ay yüzde 0,49 faizli kredi veya 60 bin lira takas desteği sunuyor.

Volkswagen Ticari Araç, California ve Grand California modellerinde fiyat avantajları sunuyor.