Atama ve görevden alma kararları! Resmi Gazete'de neler yayımlandı?

Atama ve görevden alma kararları! Resmi Gazete'de neler yayımlandı?
Atama ve görevden alma kararları! Resmi Gazete'de neler yayımlandı?

Resmi Gazete'de Yer Alan Atama ve Görevden Alma Kararları

Devlet Denetleme Kurulu Üyeliklerine Yeni Atamalar!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla gerçekleşen atama kararlarına göre, Devlet Denetleme Kurulu üyeliklerine Murat Selim Aydemir ve Emin Sadık Aydın atanmıştır.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nda Değişiklikler!

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nda önemli görev değişiklikleri yaşandı. Çalışma Genel Müdürü Sadettin Akyıl ile Uluslararası İşgücü Genel Müdürü Cenk İleri görevden alındı. Ayrıca, Bakanlık bünyesindeki İş Başmüfettişliklerine Fatih Burak İzci, Mehmetali Çolak, Seha Karaca Gürsoy ve Uğur Mavi atanmıştır. İş Müfettişliği pozisyonuna Ahmet Doğan Baygeldi ve İş Müfettiş Yardımcısı Hatice Atay atanmıştır.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı'nda Görev Değişikliği!

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı'nda Eğitim ve Yayın Dairesi Başkanı Halil Erdoğan görevden alınmış, yerine Tayfun Çelik atanmıştır.

Kültür ve Turizm Bakanlığı'nda Görevden Alma ve Atamalar!

Kültür ve Turizm Bakanlığı'nda Van İl Kültür ve Turizm Müdürü Erol Uslu görevden alınmıştır. Ayrıca, Başmüfettişlik pozisyonuna Müfettiş Keziban Sinem Peynirci atanmıştır.

atama-ve-gorevden-alma-kararlari-resmi-gazetede-neler-yayimlandi.jpg

Diyarbakır, Nevşehir ve Malatya İl Kültür ve Turizm Müdürlüklerine Yeni Atamalar!

Diyarbakır İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne Mehmet Sabahattin Genç, Nevşehir İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne Erzincan İl Kültür ve Turizm Müdürü Arda Heb, Malatya İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne ise Ordu İl Kültür ve Turizm Müdürü Yener Oba atanmıştır.

Vakıflar Genel Müdürlüğü'nde Yeni Atama!

Vakıflar Genel Müdürlüğü'nde İstanbul Vakıflar 2. Bölge Müdürlüğü'ne Van Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy atanmıştır.

Milli Eğitim Bakanlığı'nda Başmüfettişliklere Yeni Atamalar!

Milli Eğitim Bakanlığı'nda açık bulunan Başmüfettişliklere Müfettişler İsmail Sefa Selçuk, Turgut Büyüktepe ve İlhami Kesici atanmıştır.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Makalepark.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.