Belediye yeni kadrolarla Yeni memur alımları başlattı

Belediye yeni kadrolarla Yeni memur alımları başlattı
Belediye yeni kadrolarla Yeni memur alımları başlattı

Belediye, 30 yeni memur, zabıta pozisyonları da dahil, alacağını duyurdu. Başvurular 29 Ocak'a kadar kabul edilecek. Adayların Türk vatandaşı, 18-35 yaşında, 657 sayılı Kanun'a uyumlu, askerlikle ilişkisi olmayan, sağlık problemleri olmayan ve KPSS'den belirli bir puan almış olmaları gerekmektedir.

Zabıta adayları için, erkeklerde 1.67m, kadınlarda 1.60m boy sınırı, 30 yaş altı ve sürücü belgesi şartları bulunmaktadır. Başvurular şahsen Sultangazi Belediyesi İnsan Kaynaklarına yapılmalıdır.

BELEDİYE YENİ KADROLARLA YENİ MEMUR ALIMLARI BAŞLATTI

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış ve 35 yaş sınırını aşmamış olmak, 657 sayılı Kanun'un genel şartlarını karşılamak, Askerlik görevini tamamlamış ya da muaf olmak (erkek adaylar için), Sağlık sorununun görev yapmaya engel teşkil etmemesi, İlgili KPSS puan türünden minimum puan şartını sağlamak.

İlgili öğrenim düzeyinden mezun olmak, KPSS'den gerekli puanı almış olmak, Kamu görevinden ahlaki ya da disiplin nedeniyle çıkarılmamış olmak. Erkek adaylar için minimum 1.67 metre, kadın adaylar için 1.60 metre boyunda olmak, 30 yaşını doldurmamış olmak, Geçerli bir sürücü belgesine sahip olmak.

Başvurular, 23 Ocak'tan itibaren Sultangazi Belediyesi'nin İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü'ne şahsen yapılmalıdır. Başvuru için gerekli belgeler ve detaylı bilgiler, belediyenin resmi web sitesinde yer almaktadır.

Başvuru Kılavuzu: https://makalepark.com/d/file/sultangazi30-detaylar-icin-tikla.pdf

Kaynak:Haber Merkezi

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Makalepark.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.