Büyükşehir Belediyesi Polis Olmak İsteyenler İçin Büyük Bir Adım Attı

Büyükşehir Belediyesi Polis Olmak İsteyenler İçin Büyük Bir Adım Attı
Büyükşehir Belediyesi Polis Olmak İsteyenler İçin Büyük Bir Adım Attı

Ankara Büyükşehir Belediyesi, polis olmayı hayal edenlere büyük bir fırsat sunuyor! Ücretsiz hazırlık parkur kursları için başvurular 4 Eylül 2023'te başlayacak.

Kimler Başvurabilir?

Polis olmak isteyen adaylar için bu eğitim fırsatı, Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM), Milli Savunma Üniversitesi (MSÜ), Bekçilik Sınavı, Jandarma, Polis Meslek Yüksekokulu (PMYO) ve Astsubay Eğitim Merkezi (ASEM) gibi birçok kritik alandaki adaylar için geçerlidir.

Başvuru Nasıl Yapılır?

Başvuru yapmak isteyenler, belirtilen tarihten itibaren Ankara Büyükşehir Belediyesi resmi websitesi üzerinden ilgili formu doldurarak işlemlerini tamamlayabilecekler.

Hazırlık Kursları Ne Zaman Başlıyor?

Bu özel parkur hazırlık kursları 11 Eylül 2023'te başlayacak. Polis adayları için büyük bir fırsat olan bu eğitimler, mesleğe ilk adımı atmaları için mükemmel bir başlangıç sunuyor.

Adaylar için bu fırsatı değerlendirmek, başarılı bir meslek yolculuğuna adım atmaları için büyük bir avantaj sağlayacaktır. Polis olma hayali kuran herkes için bu eşsiz fırsatı kaçırmayın!

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Makalepark.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.