Ekim Ayında Promosyonlarda Uçuş Yaşanacak

Ekim Ayında Promosyonlarda Uçuş Yaşanacak
Ekim Ayında Promosyonlarda Uçuş Yaşanacak

2023 yılı Ekim ayında, emekli promosyon kampanyaları emekliler için çığır açacak. Bankalar, emeklilerin maaşlarını taşıyanlara özel emekli promosyon kampanyaları sunuyor.

SSK Emekli Promosyonu, Bağ-Kur Emekli Promosyonu, EYT Emekli Promosyonu gibi kategorilerde, mevcut promosyon miktarlarının iki katına çıkabileceği belirtiliyor.

Emekli Promosyon Nasıl Alınır?

Emeklilerin, emekli promosyon taahhütnamesi imzalamaları ve maaşlarını taşıdıkları bankayı tercih etmeleri gerekiyor. Tercih edilen banka ile sözleşme imzalayan emekliler, belirlenen promosyon miktarını hesaplarına alabilecek.

1 Ekim 2023 ile 31 Ekim 2023 tarihleri arasında kampanyalara katılan emekliler, sözleşme imzaladıktan sonra 3 gün içinde emekli promosyon ödemelerini hesaplarına alacak.

Hangi Banka Ne Kadar Promosyon Veriyor?

  • YAPI KREDİ: Yapı Kredi, SGK emekli aylığı taahhüdünde bulunan emeklilere 9.000 TL'ye varan nakit promosyon fırsatı sunuyor.

  • İŞ BANKASI: İş Bankası, emeklilere 7.500 TL'ye varan promosyon sunuyor ve Maximum Kartları aidatsız kullanma fırsatı sağlıyor.

  • GARANTİ BBVA: Garanti BBVA, emekli maaşını Garanti BBVA'dan alan emeklilere 8.500 TL'ye varan hoş geldin paketi sunuluyor.

  • ING BANK: ING Bank, SGK emekli maaşını taşıyan emeklilere, maaş tutarlarına göre ek koşulsuz 8.500 TL'ye varan nakit promosyon kazanma fırsatı sunuyor.

  • AKBANK: Akbank, SGK Emekli Maaşını Akbank'tan alanlara 7.000 TL'ye varan promosyon sunuyor ve ek olarak 3.000 TL chip-para fırsatı sağlıyor.

Bu özel emekli promosyon fırsatlarından yararlanarak, emekliler mali durumlarını güçlendirebilir ve yaşam kalitelerini artırabilirler.

Ekim ayı emekli promosyon kampanyaları, emeklilerin finansal geleceklerini daha parlak bir hale getirme potansiyeline sahip.