Elon Musk'un açıkladı! Twitter (X) ücretli mi olacak?

Elon Musk'un açıkladı! Twitter (X) ücretli mi olacak?
Elon Musk'un açıkladı! Twitter (X) ücretli mi olacak?

Twitter (X) Ücretli Olabilir mi?

Elon Musk, eski adıyla Twitter olan X hakkında önemli bir açıklama yaptı. Bot veya "otomatik" hesaplarla mücadele etmenin tek yolunun, bir ödeme sistemi geliştirmek olduğunu belirten Musk, önümüzdeki süreçte X'in tamamen ücretli olabileceğini ifade etti.

Küçük Bir Aylık Ödeme!

Musk, bot hesaplarına karşı daha etkili bir mücadele için X'in bir ödeme sistemi benimsemesinin gerekliliğine dikkat çekti. Bu nedenle, platformun kullanıcılarından küçük bir aylık ödeme alınacağını açıkladı.

elon-muskun-acikladi-twitter-x-ucretli-mi-olacak.jpg

Elon Musk'un X'e Etkisi

Elon Musk, Twitter'ı geçen yıl 44 milyar dolara satın alarak büyük bir dönüşüm başlatmıştı. X olarak adını değiştiren platform, Musk'ın liderliğinde yeniden şekilleniyor ve gelecekte tamamen ücretli bir hizmet haline gelebilir.

Elon Musk'un bu çıkışı, sosyal medya platformlarının iş modelini ve geleceğini düşünmeye yönlendiriyor. Twitter (X), ödeme sistemi ile nasıl bir dönüşüm geçirecek, zaman gösterecek.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Makalepark.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.