Emeklilere büyük müjde! 7500 TL nakit promosyon için son 3 gün!

Emeklilere büyük müjde! 7500 TL nakit promosyon için son 3 gün!
Bankaların emekli müşterilere sunduğu büyük fırsatı kaçırmayın! Son 3 gün! 7500 TL nakit promosyon hakkınızı alın...

Emeklilere 7500 TL Nakit Promosyon İmkânı!

Bankalar arasındaki promosyon yarışı tüm hızıyla devam ediyor ve emekliler kazanıyor! Son dönemde emekli müşteri potansiyelini artırmak isteyen bankalar, promosyon tutarlarını güncellemeye devam ediyorlar. İşte size son fırsat: 7500 TL nakit promosyon!

Emeklilere 7500 TL Nakit Promosyon Veriliyor!

Son dönemde emekli müşteri potansiyelini artırmak isteyen hem kamu bankaları hem de özel bankalar, promosyon tutarlarını sürekli olarak güncelliyorlar. Emekliler, en yüksek promosyon ödemesi yapan ve en avantajlı teklifleri sunan bankaları araştırıyorlar. İşte, bu araştırmalar sonucunda müjdeli haber geldi: İş Bankası, 31 Ağustos tarihine kadar emekli maaşını bankalarına taşıyan ve üç yıl boyunca bankada kalmayı taahhüt eden müşterilere 7500 TL nakit promosyon ödemesi yapacak.

Ayrıca, Garanti BBVA, emekli maaşı alan müşterilerine büyük avantajlar sunuyor. 3500 TL ile 7500 TL arasında emekli maaşı alanlara 5250 TL, 7500 TL ile 10.000 TL arasında emekli maaşı alanlara 6750 TL nakit promosyon ödemesi yapıyor. 10.000 TL ve üzeri emekli maaşı alanlara ise tam 7500 TL nakit promosyon veriyor.

Yapı Kredi Bankası, emekli maaşını bankalarına taşıyan ve üç yıl süreyle bankada kalma taahhütü veren müşterilerine büyük bir jest yapıyor. Bu müşterilere 8500 TL'ye varan nakit promosyon ödemesi sunuyor.

Akbank da geride kalmıyor. Emekli maaşını bankalarına taşıyan ve üç yıl süreyle bankada kalma taahhütü veren müşterilere 7500 TL'ye kadar nakit promosyon ödemesi yapıyor. Ayrıca, ilk defa Axess veya Wings kredi kartı başvurusu yapan emekli müşterilere ek ödüller veriyor.

Bu büyük fırsatları kaçırmamak için son 3 gün! Emekli maaşınızı hemen taşıyın ve 7500 TL nakit promosyon hakkınızı alın. Bankaların sunduğu bu fırsatı değerlendirin, emeklilik döneminizi daha da keyifli hale getirin!

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Makalepark.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.