Erciyes Üniversitesi Rektörlüğü Yeni Personel Alımı Yapacak

Erciyes Üniversitesi Rektörlüğü Yeni Personel Alımı Yapacak
Erciyes Üniversitesi Rektörlüğü Yeni Personel Alımı Yapacak

Erciyes Üniversitesi, 657 sayılı Kanun'un 4/B maddesine dayanarak çeşitli departmanlarda çalışacak sözleşmeli personel alımı yapacak. Son başvuru tarihi 15 Şubat 2024 olarak belirlenmiştir.

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YENİ PERSONEL ALIMI YAPACAK

Seçimler, 2022 KPSS puanları esas alınarak yapılacak ve adaylar lisans, ön lisans ve ortaöğretim düzeylerinde değerlendirilecektir. Açık pozisyonlar arasında büro personeli, psikolog, hemşire, sağlık teknisyeni ve destek personeli gibi farklı alanlarda personel ihtiyacı bulunmaktadır.

Adayların, genel nitelikler, askerlik ve sağlık durumu gibi 657 Kanunu'nun belirlediği şartları karşılamaları gerekmekte; başvurularını e-Devlet üzerinden gerçekleştirmeleri ve sadece bir pozisyona başvuruda bulunmaları beklenmektedir. Aday seçimi sonrasında asıl ve yedek aday listesi üniversitenin internet sitesinde yayımlanacak.

Seçilen personel, üniversitenin ihtiyaç duyduğu birimlerde görevlendirilecek. Adaylar, başvuru ve diğer süreçler hakkında Erciyes Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı'ndan bilgi alabilirler.

İLETİŞİM

Adaylar başvuru süreciyle ilgili olarak, Erciyes Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı’nın aşağıda belirtilen iletişim kanallarından bilgi alabileceklerdir. İletişim Kanalları Tel : 0352 207 66 66 Dâhili : 10603-10604-10616 e-Posta : [email protected])

Başvuru Kılavuzu: https://makalepark.com/d/file/erciyes-universitesi-rektorlugu-yeni-personel-alimi-yapacak.pdf

Kaynak:Haber Merkezi

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Makalepark.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.