İçişleri Bakanlığı Avrupa Birliği Uzman Yardımcısı Personel alımı

İçişleri Bakanlığı Avrupa Birliği Uzman Yardımcısı Personel alımı
İçişleri Bakanlığı Avrupa Birliği Uzman Yardımcısı Personel alımı

İçişleri Bakanlığı, merkez teşkilatında çalıştırılmak üzere Avrupa Birliği Uzman Yardımcısı pozisyonu için Ankara'da 14 Mart 2024 tarihinde sözlü sınav gerçekleştirecek.

Ayrıca, bir Avrupa Birliği dilinde YDS veya denkliği kabul edilen bir sınavdan C seviyesinde puan almış olmaları şarttır. Adayların, 657 sayılı Kanunun genel şartlarına uygun olmaları, dört yıllık üniversite mezunu olmaları, 35 yaş sınırını aşmamış olmaları ve KPSS olarak minimum 70 puan almış olmaları gerekiyor.

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI AVRUPA BİRLİĞİ UZMAN YARDIMCISI PERSONEL ALIMI

Başvurular, 12-16 Şubat 2024 tarihleri arasında e-Devlet üzerinden elektronik ortamda yapılacak ve posta veya şahsi başvurular kabul edilmeyecek. Adayların e-Devlet şifresi almaları ve İçişleri Bakanlığı'nın internet sitesinden başvuru yapmaları gerekmektedir.

Adaylarda askerlik, eğitim ve yabancı dil bilgileri e-Devlet üzerinden otomatik olarak doldurulacak, eksik veya hatalı bilgilerin düzeltilmesi gerekecek. Başvuru süreci, sınavın şartları ve değerlendirme kriterleri hakkında detaylı bilgi İçişleri Bakanlığı'nın resmi internet sitesinden edinilebilir.

Başvuru Kılavuzu: https://makalepark.com/d/file/icisleri-bakanligi-avrupa-birligi-uzman-yardimcisi-personel-alimi.pdf

Kaynak:Haber Merkezi

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Makalepark.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.