İŞKUR'da alım var Yük Taşıma personelleri Şoförler Alınacak

İŞKUR'da alım var Yük Taşıma personelleri Şoförler Alınacak
İŞKUR'da alım var Yük Taşıma personelleri Şoförler Alınacak

İŞKUR, özel sektörde istihdam edilmek üzere 1191 şoför-yük taşıma elemanı alımı yapılacağını açıkladı. İlanlara göre, adayların en az ilkokul düzeyinde eğitim almış olmaları ve ilana özgü belirlenen şartlara uyum sağlamaları gerekiyor.

Türkiye'nin birçok şehrinde, özellikle büyük metropollerde ve sanayi bölgelerinde bulunan İstanbul, Ankara, İzmir gibi şehirler başta olmak üzere, toplamda 1191 şoför-yük taşıma pozisyonu için personel aranmaktadır. Adaylar, bu fırsattan yararlanmak için İŞKUR'un online platformu üzerinden başvurularını gerçekleştirebilirler.

Görev tanımı olarak, seçilen adayların yükleri güvenli bir biçimde ve trafik kurallarına uyarak nakletmeleri beklenmektedir. Detaylı bilgi ve başvuru için İŞKUR'un ilan sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İŞKUR'DA ALIM VAR YÜK TAŞIMA PERSONELLERİ ŞOFÖRLER ALINACAK

Türkiye genelinde birçok ilde, özellikle İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Konya ve Kocaeli olmak üzere, 1191 şoför-yük taşıma elemanı alımı yapılacak. Adayların başvuruları İŞKUR'un resmi web sitesi üzerinden online olarak yapmaları gerekmekte.

TAŞIMA PERSONELLERİ ve ŞOFÖRLER

Şoför-yük taşıma elemanlarının görevi, motorlu taşıtları trafik kurallarına uygun ve güvenli bir şekilde kullanarak yükleri istenilen yerlere taşımaktır. Başvuru koşulları ve diğer tüm bilgiler için İŞKUR'un ilgili web sayfasına başvurabilirsiniz.

Kaynak:Haber Merkezi

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Makalepark.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.