Kara Kuvvetleri Yeni Kamu Personeli Alıyor

Kara Kuvvetleri Yeni Kamu Personeli Alıyor
Kara Kuvvetleri Yeni Kamu Personeli Alıyor

MSB Kara Kuvvetleri, 4 Şubat'a dek sürecek 2024/1 dönemi sözleşmeli er alımlarını duyurdu. Başvuru için ilköğretim düzeyi ve üzeri eğitim gereklidir.

KARA KUVVETLERİ YENİ KAMU PERSONELİ ALIYOR

Başvuru kriterleri arasında Türk vatandaşlığı, erkek olma, askerlik görevinin yerine getirilmiş olması veya yaş sınırlarına uygunluk ve adli sicil temizliği bulunuyor.

Başvuru koşulları ve daha fazlası için https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr adresi ziyaret edilebilir. Uygun olmayan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.

Başvurular 4 Şubat'ta sona erecek olan MSB Kara Kuvvetleri Komutanlığı 2024/1 dönemi için sözleşmeli er alımı yapacak. İlköğretim mezunları ve üzeri adaylar, belirtilen şartları taşımaları halinde başvurabilirler.

Adayların Türk vatandaşı ve erkek olmaları, askerlik hizmetini tamamlamış veya belirli yaş aralıklarında olmaları, herhangi bir suç kaydının bulunmaması gibi kriterler aranmaktadır.

Başvuru Kılavuzu: https://makalepark.com/d/file/msb-kara-kuvvetleri-komutanligi-yeni-personel-alimi.pdf

Kaynak:Haber Merkezi

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Makalepark.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.