KEGM personel alımı yeni kamu işçi alımı başlatıldı

KEGM personel alımı yeni kamu işçi alımı başlatıldı
İşe alım süreci, sınavlar ve güvenlik soruşturmalarını içerecek; seçilen adaylar İstanbul'da çalışacak.

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü, denizcilik alanında eğitim almış lisans mezunları için personel alımı yapacağını duyurdu. Adayların Türk vatandaşı, medeni haklara sahip olmaları ve belirli suçlardan mahkum olmamaları şarttır.

KEGM personel alımı yeni kamu işçi alımı başlatıldı

Personel Alım, Uzakyol Kaptanı belgesi olan ve en az bir yıl denizcilik tecrübesine sahip adaylar arasından yapılacak. Adaylar İngilizce dil yeterliliği şartlarını karşılamalı ve emekli olmamalıdır. Seçilenler Deniz Trafik Operatörü olarak atanacak ve gerekli eğitimleri tamamlamaları gerekecek.

İşe alım süreci, sınavlar ve güvenlik soruşturmalarını içerecek; seçilen adaylar İstanbul'da çalışacak. Adaylar, sunacakları belgelerin doğruluğundan sorumlu olacak, hatalı veya yanıltıcı bilgi verenlerin başvuruları geçersiz sayılacak. Alım ilanı ve duyurular Kıyı Emniyeti'nin resmi web sitesi üzerinden yapılacak. Başvuru tarihleri 5 Şubat 2024'te başlayıp 9 Şubat 2024'te sona erecektir.

: 05.02.2024
: 09.02.2024

BAŞVUR

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Makalepark.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.