KEGM engelli yeni personeller alıyor, kamuya kaç işçi alınacak?

KEGM engelli yeni personeller alıyor, kamuya kaç işçi alınacak?
Bu alımlar, üniversitelerin Muhasebe ve Vergi Uygulamaları bölümlerinden mezun, analitik düşünme becerisi yüksek, sorumluluk sahibi ve MS Office programlarına hakim olan adaylar arasından yapılacak.

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü (KEGM), engelli bireyler ve eski hükümlüler veya terörle mücadelede yaralanmış kişiler için büro personeli alımı yapacağını duyurdu.

KEGM engelli yeni personeller alıyor, kamuya kaç işçi alınacak?

Bu alımlar, üniversitelerin Muhasebe ve Vergi Uygulamaları bölümlerinden mezun, analitik düşünme becerisi yüksek, sorumluluk sahibi ve MS Office programlarına hakim olan adaylar arasından yapılacak. Engelli adaylar için geçerli en az %40 engelli sağlık raporu şartı aranırken, eski hükümlü ve terörle mücadelede yaralanmış adayların ise ilgili kanuni belgelere sahip olmaları gerekmektedir.

İstanbul'da gerçekleştirilecek olan bu alımlar için adayların 36 yaşını aşmamış olması ve başvurularını İŞKUR üzerinden elektronik olarak gerçekleştirmeleri zorunlu kılınmıştır. Seçilecek adaylar, işe başladıklarında iş yerinin sunduğu çalışma koşullarını kabul etmiş sayılacaklar ve işe başlama süreci, güvenlik soruşturması ile arşiv araştırmasının olumlu sonuçlanması ile tamamlanacaktır.

Tüm duyurular KEGM'nin web sayfası üzerinden yapılacak olup, adaylar başvurularında sundukları bilgilerin doğruluğundan bizzat sorumludurlar. Gerçeğe aykırı bilgi veren adayların başvuruları geçersiz sayılacak ve bu durumda olanların atamaları yapılmayacak veya yapılmış olsa dahi iptal edilecektir.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Makalepark.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.