Namık Kemal Üniversitesi duyurdu Yeni Personeller Alacağız

Namık Kemal Üniversitesi duyurdu Yeni Personeller Alacağız
Namık Kemal Üniversitesi duyurdu Yeni Personeller Alacağız

Namık Kemal Üniversitesi, Tekirdağ'da bulunan farklı birimlerinde istihdam etmek üzere sözleşmeli personel alımı yapacağını açıkladı. Bu alımlar, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4/B maddesi temelinde ve KPSS puanı esas alınarak gerçekleştirilecek.

NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ DUYURDU YENİ PERSONELLER ALACAĞIZ

Adayların Türk vatandaşı olması, kamu haklarından yoksun bırakılmamış olması, belirli suçlar nedeniyle hüküm giymemiş olması ve askerlikle ilişkisinin olmaması gerekiyor. Adayların sağlık durumlarının da pozisyonun gereksinimlerine uygun olması şart. Başvurular için lisans, ön lisans ve lise mezunlarının ilgili KPSS puanlarına sahip olması, sosyal güvenlikten emeklilik almamış olması, vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilmesi ve önceki sözleşmelerinden fesih durumu bulunmaması gerekmektedir.

Adayların başvuru formu, diploma veya mezuniyet belgesi, KPSS sonuç belgesi, fotoğraf ve kimlik fotokopisini dijital olarak sunmaları gerekecek. Temizlik görevlisi pozisyonları için Hijyen Sertifikası istenecek. Başvurular, üniversitenin resmi internet sitesi üzerinden elektronik olarak alınacak ve her aday yalnızca bir pozisyon için başvuruda bulunabilecek.

Başvuru sırasında verilen bilgilerin doğruluğu adayın sorumluluğunda olup, seçim süreci KPSS puanlarına göre yapılacak ve sonuçlar üniversitenin internet sitesinden ilan edilecek. Asil ve yedek aday listeleri hazırlanacak, seçilen adayların belirlenen süre içinde gerekli belgeleri teslim etmeleri gerekecek.

Başvurular 31 Ocak 2024 ile 14 Şubat 2024 tarihleri arasında kabul edilecektir.

Başvuru Kılavuzu: https://makalepark.com/d/file/namik-kemal-universitesi-duyurdu-yeni-personeller-alacagiz.pdf

Kaynak:Haber Merkezi

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Makalepark.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.