Tarım Kredi Kooperatifleri'nin indirim kampanyasında vaatler gerçekleşmedi! %50 yok

Tarım Kredi Kooperatifleri'nin indirim kampanyasında vaatler gerçekleşmedi! %50 yok
16 Ekim'den itibaren geçerli olması beklenen Tarım Kredi Kooperatifleri'nin yüzde 50'ye varan indirim kampanyası hayal kırıklığı yarattı.

16 Ekim itibarıyla başlaması planlanan Tarım Kredi Kooperatifleri'nin yüzde 50'ye varan indirim kampanyasında, vaat edilen yüzde 50 indirim hiçbir üründe gerçekleşmedi.

İndirimler Düşük Oranlarda Kaldı

Temel ihtiyaç ve temizlik ürünlerini kapsayan kampanyada, indirim oranları oldukça düşük seviyelerde kaldı. Birçok üründe 1-3 TL arasında düşüşler gözlendi.

Örnek İndirimler Neler?

ornek-indirimler-ve-urunler.webp

Örnek olarak, 1 litre sütte yalnızca 1 TL ile yüzde 5 oranında indirim yapıldı. 870 gram tam yağlı süzme peynirin fiyatı 79 TL 50 kuruştan 77 TL 50 kuruşa düşürüldü. En fazla indirim yapılan ürün ise yüzde 27 ile 34 lira 25 kuruştan 25 TL'ye düşürülen 830 gramlık domates salçası oldu.

Kampanya Süresi Ne Kadar?

Tarım Kredi Kooperatifi kampanyası, 2 Kasım'a kadar devam edecek. Temel gıda ve temizlik ürünlerinde yapılan indirimler arasında, çay, sıvı yağ, nohut, pirinç, mercimek, kaşar peynir, süt gibi birçok ürün yer alıyor.

Vaad edilen şekilde %50 oranında bir indirim listelere yansımamış durumda. Bugün markete gidip hayal kırıklığına uğrayan kişilerden sonra ortaya çıkacak yeni tablo merak oluşturuyor.