Tarım Kredi Marketlerinde %50 İndirim Başladı! Bu ürünler yarı fiyatına satılacak!

Tarım Kredi Marketlerinde %50 İndirim Başladı! Bu ürünler yarı fiyatına satılacak!
Tarım Kredi Kooperatif marketleri, vatandaşlara müjdeli bir indirim haberi vererek yarı fiyatına satışa başlıyor. İşte o ayrıntılar…

Tarım Kredi Kooperatif marketleri, bugün indirim şölenine sahne oluyor. Bir çok üründe yüzde elliye varan indirimler ile sepetler doluyor. Peki Tarım Kredi Marketlerinde %50 İndirim hangi ürünlere uygulanacak?

Tarım Kredi Kooperatif marketleri, bugünden itibaren büyük bir indirim kampanyasına start veriyor. Yüzde 50'ye varan indirimlerle dolu bu kampanya ile temel ihtiyaç ürünleri ve temizlik malzemeleri uygun fiyatlarla sunulacak.

81 İlde 3 Bin Mağazada İndirim Var!

Bu muazzam indirim kampanyası Türkiye genelinde bulunan 81 ildeki 3 bini aşkın Tarım Kredi Kooperatif marketinde geçerli olacak. Yani bu fırsattan herkes kolayca yararlanabilecek.

Hangi Ürünlerde İndirim Var?

hangi-urunlerde-indirim-var.webp

Tarım Kredi Kooperatif marketlerinde indirim kampanyası, süt, peynir, pirinç, nohut, mercimek, salça, çay, un gibi temel ihtiyaç ürünlerini kapsayacak. Aynı zamanda deterjan, sabun, kağıt peçete ve kağıt havlu gibi temizlik ürünlerinde de büyük indirimler bulunacak.

Kampanya Ne Zaman Başlıyor ve Ne Kadar Sürecek?

İndirim bugün başlayacak ve 2 Kasım'a kadar devam edecek. Bu tarihler arasında alışveriş yaparak ekonomik ve hesaplı alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Hafta Sonları Manav Reyonunda da İndirim Var!

Tarım Kredi Kooperatif marketlerinde hafta sonları da indirimler sizi bekliyor. Cumartesi, pazar ve pazartesi günleri manav reyonundaki ürünlerde de avantajlı fiyatlarla karşılaşabilirsiniz.