Ticaret Bakanlığı duyurdu Yeni İş Başı Personelleri Alımıdır

Ticaret Bakanlığı duyurdu Yeni İş Başı Personelleri Alımıdır
Ticaret Bakanlığı duyurdu Yeni İş Başı Personelleri Alımıdır

Ticaret Bakanlığı, merkez ve taşra birimlerinde görevlendirmek üzere 328 adet sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecek. Bu kadrolar içinde 88 Koruma ve Güvenlik Görevlisi ile 240 Destek Personeli yer alacak.

TİCARET BAKANLIĞI DUYURDU YENİ İŞ BAŞI PERSONELLERİ ALIMIDIR

Adaylar, başvurularını 1-12 Şubat 2024 tarihleri arasında e-Devlet üzerinden Kariyer Kapısı platformu aracılığıyla yapacaklar.

Başvuru şartları, 657 sayılı Kanun'un genel şartlarını karşılamak, kamu görevinden ihraç edilmemiş olmak, başka bir 4/B pozisyonunda çalışmıyor olmak ve sağlık koşullarının uygun olması gibi özellikleri içerir. Özel güvenlik görevlileri için geçerli silahlı güvenlik kartı, destek personeli için ise ilgili mezuniyet ve ehliyet belgeleri gereklidir.

Seçim, KPSS puanına göre yapılacak ve sıralama mezuniyet notu, mezuniyet tarihi ve yaşa göre belirlenecek. Sonuçlar Ticaret Bakanlığı'nın web sitesinde yayınlanacak ve adaylar sonuçları Kariyer Kapısı'ndan takip edebilecekler. Gerçeğe aykırı bilgi veren adayların başvuruları iptal edilecektir.

Başvuru Kılavuzu: https://makalepark.com/d/file/ticaret-bakanligi-duyurdu-yeni-is-basi-personelleri-alimidir.pdf

Kaynak:Haber Merkezi

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Makalepark.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.