Ticaret Bakanlığı Personel Alımını Bizzat Duyurdu

Ticaret Bakanlığı Personel Alımını Bizzat Duyurdu
Ticaret Bakanlığı Personel Alımını Bizzat Duyurdu

Ticaret Bakanlığı, çeşitli alanlarda 328 sözleşmeli personel istihdam edeceğini duyurdu. 1 ila 12 Şubat 2024 tarihleri arasında, adayların Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi'nin Kariyer Kapısı platformundan online başvurularını tamamlamaları gerekmekte.

TİCARET BAKANLIĞI PERSONEL ALIMINI BİZZAT DUYURDU

Online dışında yapılan başvurular kabul edilmeyecek. Adayların, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'na uygunluk, kamu görevinden ihraç edilmemiş olma ve sağlık koşullarını karşılama gibi genel şartları yerine getirmeleri şarttır.

Her pozisyon için belirlenen özel şartlara ek olarak, KPSS puanı, yaş sınırı ve eğitim seviyesi gibi kriterler de aranmakta. Başvuru yapacak kişiler yalnızca bir pozisyon için başvurabilir ve en fazla 10 il tercihi yapabilirler.

Başvuru sürecine dair tüm detaylar ve belge yüklemeleri adayların sorumluluğunda olup, ilgili platform üzerinden yapılacaktır.

Başvuru Kılavuzu: https://makalepark.com/d/file/ticaret-bakanligi-personel-alimini-bizzat-duyurdu.pdf

Kaynak:Haber Merkezi

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Makalepark.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.