TOKİ o ilde 280 konut ve 12 dükkan inşa ediyor! Başvurular başladı!

TOKİ o ilde 280 konut ve 12 dükkan inşa ediyor! Başvurular başladı!
TOKİ o ilde 280 konut ve 12 dükkan inşa ediyor! Başvurular başladı!

TOKİ Karabük Projesi: Yeni Bir Başlangıç

Karabük İlçesinde Dar Gelirli Ailelere Müjde!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Karabük ilinde dar gelirli ailelere ev sahibi olma fırsatı sunuyor! Karabük Merkez projesi ile 280 konut ve 12 dükkan inşa ederek, hayalleri gerçeğe dönüştürüyor.

Ev Sahibi Olmak Artık Daha Kolay!

TOKİ, konut yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor ve bu sefer Karabük ilinde önemli bir projenin temellerini atıyor. Karabük Merkez ilçesinde yer alacak bu projede toplamda 280 konut ve 12 dükkan inşa edilecek. Dar gelirli aileler için uygun fiyatlarla ev sahibi olma fırsatı sunuluyor.

toki-o-ilde-280-konut-ve-12-dukkan-insa-ediyor-basvurular-basladi.jpg

İhale ve Proje Detayları

TOKİ Karabük projesi, ihale ilanına göre Karabük Merkez Bayır Mahallesi'nde hayata geçirilecek. Yarın saat 14.00'te gerçekleştirilecek olan ihale ile projenin temelleri atılacak ve bu komplekste 280 konut ile 12 dükkan yer alacak.

Projenin tamamlanması için tahmini süre 500 takvim günüdür. Bu projenin amacı, dar gelirli ailelere uygun fiyatlarla konut sahibi yapmak ve Karabük'e yeni bir yaşam alanı kazandırmak.

İhale Katılım Şartları

TOKİ Karabük projesine katılmak isteyenler için belirli şartlar ve kriterler bulunuyor. İhaleye katılmak isteyenlerin dikkat etmesi gereken hususlar şunlardır:

  • İstekliler, gerekli belgeleri ve yeterlik kriterlerini eksiksiz bir şekilde sunmalıdır.
  • Teklifler elektronik ortamda ve e-imza ile sunulmalıdır.
  • İş deneyimini göstermek üzere sunulan belgeler, son on beş yıl içinde taahhüt edilen ve teklif edilen bedelin %50'sinden az olmamak üzere ihale konusu işlere ait olmalıdır.
  • İhale sınır değer katsayısı (N) 1,00 olarak belirlenmiştir.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Makalepark.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.