YKS adaylarına müjde! ÖSYM, başvuru süresini 17 Eylül'e uzattı!

YKS adaylarına müjde! ÖSYM, başvuru süresini 17 Eylül'e uzattı!
YKS adaylarına müjde! ÖSYM, başvuru süresini 17 Eylül'e uzattı!

ÖSYM, YKS Başvuru Süresini Uzattı!

Üniversite Adayları İçin Güzel Haber!

Öğrencilerin heyecanla beklediği YKS başvuru süresi için müjdeli bir haber var. ÖSYM, başvuru süresini 17 Eylül'e kadar uzattı! İşte detaylar:

Ek Yerleştirme İşlemleri Başladı

ÖSYM tarafından yapılan resmi açıklamaya göre 2023-2024 eğitim öğretim dönemi ek yerleştirme işlemleri bugün itibariyle başladı. Bu önemli duyuru, 11 Eylül tarihinde yapıldı ve ek yerleştirme işlemleri de ÖSYM tarafından gerçekleştirilecek.

yks-adaylarina-mujde-osym-basvuru-suresini-17-eylule-uzatti.jpg

Başvuru Süresi Uzatıldı!

Üniversite adayları, ek yerleştirme tercihlerini 12 Eylül ile 17 Eylül tarihleri arasında ÖSYM Aday İşlemleri Sistemi'ne şifreleriyle giriş yaparak yapabilecekler. Başvuru süresi 17 Eylül saat 23:59'a kadar uzatıldı. Ek Yerleştirme Kılavuzu da ÖSYM resmi internet sitesi üzerinden adaylarla paylaşılacak. Tercihlerin kılavuza uygun olarak yapılması gerekmektedir.

Üniversiteye giriş için son şansınızı kaçırmamak için başvurunuzu 17 Eylül'e kadar yapmayı unutmayın! ÖSYM'nin bu uzatma kararı, öğrencilere ek bir fırsat sunuyor ve tercihlerini daha dikkatli bir şekilde yapma imkanı tanıyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Makalepark.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.