GÜNLÜK RAHAT KİMONO KIYAFET KOMBİN ÖNERİSİ


Kimonolar özellikle yaz aylarında çok tercih edilen kıyafetler arasında yer alır. Bir kemerle elbise haline getirilebilen, kuşakla kullanıldığında ise yarattığı etnik hava ile göz alan günlük rahat kimono kıyafet kombin önerisi bu yaz da çok dikkate alınacak.

Günlük hayatta sokakta kullanılacaksa kısa kimono modelleri tercih edilirken plaj modasında ise uzun kimono tercih edilmektedir. Sokak stilinde uyumu temsil eden kimonolar hemen her türlü kıyafetin üzerinde rahatlıkla kullanılabilir. Etek, elbise, pantolon, tayt, şort için günlük rahat kimono kıyafet kombin önerisi her zaman olacaktır.

Son zamanlarda sokak trendlerinde çok ön plana çıkan kimono modelleri nereyse her şeyle uyum sağlıyor. Çiçek detayları günümüzde çok trend bu nedenle sade bir kıyafet üzerine renkli çiçek detaylı bir kimono tercihi yapılabilir. Kimonolara etnik desenlerin de çok yakıştığı göz ardı edilemez.

Özellikle bohem stil tercih eden kadınlara etnik desenli kimonolar çok hitap etmektedir. Kıyafetlerde dantel kullanımına sık rastlanıyor ve dantel kimonolar da başka hiçbir detaya gerek kalmadan kıyafetleri tamamlıyor. Dantel kimonolarda en çok tercih edilen renk ise beyaz oluyor.

Uzun kimonolar son zamanların yükselen trendleri arasına girmeyi başardı. Bu kimonolar ayak bileklerine kadar uzanıyor. Kimonoların etek uçlarında ve kol altlarında püskül kullanımı ise vazgeçilmez hale geldi. Kimono modelleri renk ve desenleriyle öne çıkarken son derece sade tek renk kimonolar da birçok insan tarafından tercih ediliyor ve sade bir şıklık sunuyor.

gunluk-rahat-kimono-kiyafeti-kombin-onerisi
GÜNLÜK RAHAT KİMONO KIYAFET KOMBİN ÖNERİSİ

source

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*