Hakkımızda

Değerli ziyaretçilerim, sitemizde uzun zamandır ev hanımlarına yönelik evde kolayca yapabilecekleri örgü, kendin yap çalışması, çocuklar için birçok çalışmayı sunmaya çalıştık. Kimisini biz anlattık. Bazılarını resimli anlatım olarak sergiledik.

Fakat kendimden hiç bahsetmedim. Ben 31 yaşında ve bekarım. Bayan editör arkadaşlarımla en güzel örgüleri, evde kolayca yapılacak çalışmaları, projeleri araştırıp sitemizde paylaşıyoruz. İnternet çıktı çıkalı, artık her işimizi net üzerinden gerçekleştiriyoruz.

Biz de bu güzel teknolojinin özelliklerinden faydalanıp, uzakları sizlere yakın etmek için başka ülkelerde yaşayan bayanların örgülerini araştırıp, Türkçe’leştirip, tarifi yoksa anlatıp sunmaya çalışıyoruz. Yine keza kendin yap üzerine çalışmalar da çok güzel.

Öğrenmenin yaşı yok. Genci yaşlısı artık İnternet sahibi ve hepsi de sosyal medya kullanıcısı olup, sitemizde paylaştığımız içerikleri de yine bize ait olan sosyal medya adreslerinden de paylaşıyoruz. Bizleri takip etmeniz yine bizi çok mutlu ediyor.

Sizlere en iyiyi sunmak için gayret gösteriyoruz. Hatalarımız varsa şimdiden affola…

  1. Hakkımızda için yorumda bulun

    Hakkımızda için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Hakkımızda için ilk yorumu yapabilirsin.