Hap Kutusundan Gizli Bölme Yapmak


Evinizde anahtarınızı sizde benim gibi paspas altına saklayanlardan mısınız? veya birçok Türk kadını gibi sizde evinizde çiçek saksılarının altına mı evin anahtarlarını koyarsınız.

Bilemedim şimdi, hangisini yapsak diye… bu yazımda sizlere hap kutusundan gizli bölme yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım. Gerçekten zekice bir çalışma ve inanın bu çalışmayı yaparak hem anahtarınızı saklamış olursunuz.

Hem de evinize hırsız girmesi için klasik yöntemlerden de kurtulmuş olursunuz. Günümüzde birçok ev hanımı anahtarları paspas altına veya çiçek saksılarına yada bazıları su sayacı yada elektrik sayacının üstüne de koymaktadırlar.

Fakat bu son derece tehlikeli olup, günümüzde kötü niyetli insanlara da bir nevi davetiye çıkartmaktadır. Bu yazımda inanın gerçekten zekice işinize yarayacak bir çalışma paylaştım.

Evinizde bahçe yoksa bile çiçek saksısına gömülü bir gizli bölme yapmanıza yetecek. Resimli anlatımda hap kutusundan nasıl gizli bölme yapacağınız gösterilmiş.

Anlatımı uygulayarak sizde anahtar veya saklamak istediğiniz küçük şeyler için bu çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz. Buyurun çalışmaya ;

hap-kutusundan-gizli-bolme-yapmak

source : https://tr.pinterest.com/pin/296111744230029677/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*