HARFLİ NOTLU RESİM ALBÜMÜ YAPMAK

Harfli notlu resim albümü yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli kendin yap çalışması ile evinizi güzelleştirebilirsiniz. Dekorasyon çalışması olarak da nitelendireceğiniz bu güzel çalışmayı kolayca yapabileceksiniz. Alüminyum tel bükme çalışması olarak da değerlendirilebilir.

Bu tür çalışmalar yaparak vitrine veya komidin üzerine resimlik yada resim albümleri hazırlayabilirsiniz. Değişik resimlik yapmayı seviyorsanız veya istiyorsanız, mutlaka bu güzel çalışmayı yapmayı denemelisiniz. Yapımı kolay olan çalışmanın pratik olarak yapımı altta anlatımda gösteriliyor.

Kısa sürede yapabilir ve sizde bu tür çalışmalarla evinizde sevdiklerinizin resimlerini sergileyebilirsiniz. Daha önce de resimlik yapmak veya resim albümü hazırlamak için örnek çalışmalar paylaşmıştık. Onları da mutlaka incelemelisiniz. Harfli notlu albüm yaparak sizde çok güzel dekoratif süs çalışmaları hazırlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : pinterest

harfli-notlu-resim-albumu-yapmak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. HARFLİ NOTLU RESİM ALBÜMÜ YAPMAK için yorumda bulun

    HARFLİ NOTLU RESİM ALBÜMÜ YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak HARFLİ NOTLU RESİM ALBÜMÜ YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.