HARİKA SULTAN ÖRGÜ MODELİ

Şık görünümlü sultan örgü örneği

Değişik güzel bir örgü modeliyle birlikteyiz hanımlar. Sultan örgü modeli olarak tarif edilen bu güzel çalışmayı izleyerek kolayca öğreneceğiz ve hemen yapmaya başlayacağız. Bu modeli kullanarak neler yapılabilir? İlk olarak kazak örgüleri yapabilirsiniz. Örgü bayan yelek modelinde de şık duracak bir model.

Kolayca yapıp kullanabilirsiniz. Örgü modeli hem şık görünüyor. Hem de yapımı çok güzel ve eğlenceli bir örgü türü hanımlar. Sultan örgü modelini bizlere anlatan ise Sevgi hanım olup, güzel bir model.

Ajurlu örgü modeli olarak 20 ilmek ve katlarıyla yapılan güzel bir model. Ajur yollarında 3 sıra yapmak yerine 1 veya 2 sıra fazla yapıp örgüyü devam ettirebilirsiniz. Anlatımda 2,5 numara şiş kullanılmış.

Bebe ipiyle yapılan çalışmayı krem renk Angora iple de yapabilirsiniz. Çok güzel gözükmekte. Angora ipiyle yapılan güzel bir örgü türü. Yelek örgüsü yapacağınız güzel bir tür.

Anlatımı detaylı olarak video da yer alan çalışmayı sevdiyseniz, beğendiyseniz Sevgi hanımın kanalına ulaşarak diğer çalışmaları da inceleyebilirsiniz. Çok güzel örgüler paylaşılmakta. Öğreneceğiniz güzel örgüler var. Kolay gelsin.

Ajurlu Sultan Örgü Modeli yapılışı

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. HARİKA SULTAN ÖRGÜ MODELİ için yorumda bulun

    HARİKA SULTAN ÖRGÜ MODELİ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak HARİKA SULTAN ÖRGÜ MODELİ için ilk yorumu yapabilirsin.