HARİTA DESENLİ BİLEKLİK YAPMAK

Harita desenli bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Gayet kolay bir şekilde yapıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Evde kolay bileklik yapmayı sevenlerdenseniz, sitemizde yer alan diğer kolay yapılan bileklik çalışmalarına da mutlaka göz atın.

Harita desenli bilezik yapmak için de yine aynı mantığı kullanabilirsiniz. Harita deseni yerine daha değişik malzemeler de kullanabilirsiniz. Kullanacağınız desen veya motifleri bileklik üzerine baskı yöntemi ile uygulayabilirsiniz.

Bu tür bileklik çalışmaları ile sizde kendinize veya sevdiklerinize çok güzel takılar hazırlayabilirsiniz. Harita desenli bileklik yapmak için paylaştığım çalışmayı kendinize göre değiştirebilirsiniz. Bu güzel çalışmayı geliştirebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

harita-desenli-bileklik-yapmak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. HARİTA DESENLİ BİLEKLİK YAPMAK için yorumda bulun

    HARİTA DESENLİ BİLEKLİK YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak HARİTA DESENLİ BİLEKLİK YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.