HARİTA DESENLİ BİLEKLİK YAPMAK


Harita desenli bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Gayet kolay bir şekilde yapıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Evde kolay bileklik yapmayı sevenlerdenseniz, sitemizde yer alan diğer kolay yapılan bileklik çalışmalarına da mutlaka göz atın.

Harita desenli bilezik yapmak için de yine aynı mantığı kullanabilirsiniz. Harita deseni yerine daha değişik malzemeler de kullanabilirsiniz. Kullanacağınız desen veya motifleri bileklik üzerine baskı yöntemi ile uygulayabilirsiniz.

Bu tür bileklik çalışmaları ile sizde kendinize veya sevdiklerinize çok güzel takılar hazırlayabilirsiniz. Harita desenli bileklik yapmak için paylaştığım çalışmayı kendinize göre değiştirebilirsiniz. Bu güzel çalışmayı geliştirebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

harita-desenli-bileklik-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*