HAROŞALI ÜÇGEN ÖRGÜ ÖRNEĞİ

haraso-ucgen-orgu-modeli

Haroşa üçgen örgüsü

Örgüler arasında yer alan haraşo örgü modelleri ile yapılan birçok güzel çalışmayı daha önce ele almıştık hanımlar. Bu güzel çalışma da yine arapça olarak karşımıza çıksa da, çok güzel yelek veya hırka modelinde kullanabileceğimiz bir örgü olduğu için paylaşmak istedim.

Anlatımdan yararlanarak sizde nasıl yapacağınızı öğrenebilir ve çok şık örgüler yapmaya başlayabilirsiniz. Değişik bir örgü tipi ve haraşo ile yapılan güzel modeller arasında yer alıyor.

Anlatımlı haroşa üçgenler örgü modeli

Çalışma yabancı olduğu için sesini kısın ve harika motiflere sahip haraşo örgüsünü öğrendikten sonra atkı veya kazak tarzı örgüler yapmaya başlayın. Kolay bir çalışma ve şiş işi yapacağınız haraşo örgülerinizde mutlaka kullanmak isteyeceksiniz.

haraso-ucgen-orgu-modeli

Çalışmanın detaylı anlatımı videoda yer alıyor. Benim gibi sizde anlatımı izleyerek çalışmayı kolayca kavrayabilir ve modeli yapmaya başlayabilirsiniz.

Şık örgüler yapacağınız haraşo örneğini izlediğiniz videolu anlatımdan kavradıktan sonra kışlık yelek, hırka veya süveter tipi örgülerinizde deneyebileceksiniz.

Bu tür anlatımlı çalışmaları oldum olası sevmişimdir. Sizlerde yararlanarak harika örgüler yapabilirsiniz hanımlar.

Çalışmanın benzerlerini de sitemizde bulabilir ve onlara da göz atmanızı isteyeceğim. Örgü kazak veya hırka yapacağınız gibi adım adım çalışmayı izleyip modeli kavrayarak çocuk örgülerinde de kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kız çocuklarına pembe yelek modelleri yapabilirsiniz. Örgüde takıldığınız yer olursa yorum bırakmayı unutmayın. Harika modellerle yine buluşacağız hanımlar.

Erkek çocukları içinde mavi örgü kazak modeli yapabilirsiniz diye düşünüyorum. Umarım beğendiğiniz bir haraşo örgüsüdür. Kolay gelsin hanımlar.

Bu modeli yeni örgüye başlayanların da kolayca zorlanmadan yapacaklarını düşünüyorum. Benzerlerini yine toparlıyorum buldukça öğrenip sizlere aktaracağım hanımlar.

kaynak : https://www.youtube.com/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*