HAVLU KENARINA KURDELE SÜS YAPMAK


Bu yazımda sizlere çok güzel ve eğlenceli bir çalışmanın resimli anlatımlarını paylaştım. Evinizde çeyizlik havlu kenarı modeli işliyorsanız veya havlu kenarına süs yapmak için farklı fikirler arıyorsanız? bu yazımdaki tekniği kullanabilirsiniz.

Bu yazımda sizlere evde havlu kenarına kurdele süs yapmak için güzel bir resimli anlatım ve tarif paylaştım. Havlu kenarına boncuk süsü yapmak veya kurdeleden süs yapmak için benzer birçok çalışma hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz.

Hatta havlu kenarı kategorisinde birçok çalışmaya ve anlatımlı projelere de ulaşmanız mümkün. Havlu kenarı kurdele yapmak veya kurdele geçirmek biraz uğraşlı bir iştir.

Zor gibi gözükse de bu yazımda paylaştığım resimli anlatım da adım adım ilerlemişler. Sizde havlu kenarına kurdele yapmak için resimli anlatımdan yararlanabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

source : pinterest.com

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*