HAYVAN PATİSİ ŞEKLİNDE TERLİK YAPMAK


Hayvan patisi şeklinde terlik yapmak isteyenler olabilir. Onlar için bulduğum bu güzel kendin yap çalışmasını ben çok beğendim. Kısa sürede sizde yapıp hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Kolay yapılan çalışmalar sayesinde sizde kısa sürede bu tür çalışmaları yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Sevdiklerinize yapabilir ve onları mutlu edebilirsiniz. Hayvan patili terlik yapmak veya patik şeklinde yaparak evde keyifle kullanabilirsiniz. Polar kumaşı kullanabilir veya farklı malzemelerden bu güzel hayvan patili ayakkabı çalışmasını yapabilirsiniz.

Çocuklarınıza yapabilir ve onları da mutlu edebilirsiniz. Hayvanlı terlik yapmak veya hayvanlı patik yapmak için de bu güzel örnekten mutlaka yararlanmalısınız. Kolay gelsin.

source : pinterest

hayvan-patisi-seklinde-terlik-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*