Hayvanlı Örgü Bere Modeli Yapmak


Hayvanlı örgü bere modeli yapmak isteyenler için örnek birkaç çalışmanın resimlerini paylaştım. Anlatımı veya yapılışını paylaşmadığımı belirtmek isterim. Ama daha önce hayvan motifli bere örneklerini paylaştığımı hatırlıyorum.

Onlar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Yapımını gösteren çalışmalara ise sitemizdeki örgü işleri ve kendin yap kategorilerinden ulaşabilirsiniz. Bu yazımda paylaştığım hayvanlı örgü bere modeli yapmak isteyenler için sadece bir örnektir.

Fikir alma amaçlı yararlanmak isteyenler olabilir. Bu tür örgü bere modelleri ile hem keyifle elbiseleriniz de kullanabilirsiniz. Hem de eğlenceli çalışmalar olduğunu söyleyebilirim.

Sitemizde nasıl yapıldığını anlatan video ve resimlere ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri evde hayvanlı bere yapmak için örnek resimle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

hayvanli-orgu-bere-modeli

source : http://postila.ru/post/source/stranamam.ru

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*