HELLO KİTTY DESENLİ PUF MİNDER YAPMAK


Hello kitty desenli puf minder yapmak için paylaştığım bu güzel ve sevimli çalışmayı ben çok sevdim. Kız çocuklarının yakından takip ettiği bu güzel karakterin bir de minderini yaptığınızı düşünsenize… çocuklarınız çok beğenecek. Bence yapılışını altta paylaşılan anlatımdan yararlanarak öğrenip kısa sürede yapmalısınız.

Sizde bu tür çalışmalar yaparak kız çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz. Onları sevindirebilir ve onlara yataklarında sarılacakları oyuncak minderler veya yastıklar yapmış olursunuz. Bu tür çalışmaları süs amaçlı da evinizi güzelleştirmek için kullanabilirsiniz.

Dekoratif olarak kullanabilir ve evinizi süsleyebilirsiniz. Anlatımlı çalışmayı kısa sürede yapıp kullanmaya başlayabilir veya satarak para da kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın ayrıntılı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

hello-kitty-desenli-puf-minder-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*