Hızlı Hediye Paketi Yapılışı Resimli Anlatım


Bazen hiç olmadık zamanlarda kolay hediye paketi hazırlamak isteyebiliriz. Ancak bilmediğimiz için genelde parlak hediye kağıtları ile paketleri sararız geçeriz. Ama bu yazımda paylaştığım anlatımlı resimlerdeki gibi sizde A4 kağıt veya mukavvadan kolay hediye paketleri hazırlamayı öğreneceksiniz.

Birisine hediye verirken sarıp sarmalamayı severiz. Peki neden daha güzel bir hediye paketi ile vermeyelim? Bu yüzden bende hem bu alanda bilgim olsun, hem de sizlere faydalı bir çalışma olsun sunmak istedim. Alttaki şablonları kullanarak renkli mukavvalardan harika paketler hazırlayabilirsiniz.

Bu yazımızda birkaç farklı hediye paketi yapılışı ile ilgili resimler paylaşacağız. Resimli anlatımlardan yola çıkarak sizde çok kısa sürede hızlı bir şekilde hediye paketleri hazırlayabilirsiniz.

Kolay hediye paketi yapmak için paylaştığım bu güzel şablonları sizde kullanabilirsiniz. Kolay hediye paketi yapmak için paylaştığım şablonların çıktısını alarak sizde kısa sürede çok güzel hediye kutuları oluşturabilirsiniz.

Özel günlerde özel hediye paketleri hazırlayarak sevdiğiniz kişileri sevindirebilirsiniz. Hızlı hediye paketi yapmak için şablonlar ise şöyle ;

Renkli mukavvadan hediye paketi

hizli-hediye-paketi-nasil-yapilir

Adım adım kartondan hediye paketi yapılışında yapmanız gerekenler kolay. İlk olarak şablonları ben ekranda kopya kağıdı ile çiziyorum. Daha sonra mukavvanın üstünde şablonu taslak olarak çıktı alıp, makasla keserek daha sonra katlayıp hediye paketi haline getiriyorum.

Bahsettiğim gibi çok kısa sürede harika hediye paketleri yapabilir ve etrafınızdakileri sevindirebilirsiniz. Değişik hediye paket şablonlarını yine sitemizde fazla fazla bulabilirsiniz. Katlayarak yapıştırmaya ve kesmeye dahi gerek kalmadan harika hediye kutuları oluşturabilirsiniz. Kolay gelsin kızlar.

kaynak : pinterest.com

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*