Hızlı Kilo Verdiren 10 Yiyecek


Bu yazımda sizlere paylaştığım anlatımlı video da hızlı kilo verdiren 10 yiyecek tarif ediliyor. Nasıl tüketeceğiniz veya nasıl yiyeceğiniz ile ilgili güzel bilgiler yer alıyor. Kilo sorunu bende yaşıyordum. Hatta birçok bayan gibi bende birçok diyet, rejim uygulaması ve daha birçok kulaktan kulağa gelen püf noktalarını denemiş birisiyim. Fakat gel gör ki şunu anladım. Yediğinize içtiğinize dikkat ettiğinizde inanın kendiliğinizden kilo vermeye başlıyorsunuz. Birde hareketsizlik en büyük problemdir.

Bu yüzden yediğinizi içtiğinizi 1 porsiyon ise yarım porsiyona indirin. Hareket olarak kendinize iş çıkartın. Üşengeç olmayın. Bir bardak su isterken bile eşinizden veya çocuklarınızdan istemeyin. Kalkın kendiniz alın. Bunu spor amaçlı yapın.

Evin dışına çıkıp yürüyüş yapamıyorsanız, yürüyüşe denk gelecek evde işler yapın. Evdeki odaları gezin. Temizlik yaparken eğilin kalkın, zorlandığınız hareketleri yapmaya çalışın. Bu sayede hem az yiyecek tüketerek, hem de bol hareket yaparak inanın istediğiniz vücuda sahip olabileceksiniz. Gece geç saatlerde yemek yememeye de özen göstermeniz gerekiyor.

kilo-verdiren-10-yiyecek

Bir de kendinizi tanımanız vücudunuzu tanımanız son derece önemlidir. Vücudunuz sizden ne istiyor? hangi besinleri istiyor bunu da bilmelisiniz. Bunu da tüketmediğiniz besinleri tüketerek, sevdiğiniz besinleri tüketerek kendi kendinize de öğrenebilirsiniz.

Evde kolay kilo vermek için inanın başkalarına değil kendi kendinize ihtiyacınız var. Hayatta mutlu olmak için hayatınızdaki tüm fazlalıkları hayatınızdan çıkartın. Buna ilk olarak kilolarınız ile başlamalısınız. Bu yazımda sizlere paylaştığım anlatımlı videodan yararlanın ve sizde kilo verdiren 10 yiyeceği öğrenin. Kolay gelsin.

Hızlı kilo verdiren yiyecekleri tüketerek ve evde bol bol hareket yaparak kolaylıkla zayıflayabilirsiniz. Zayıflamak kolaydır, az yersiniz veya bol hareket yaparsınız hızlı kilo verebilirsiniz. Önemli olan sahip olduğunuz zayıf vücudu tekrar şişirmemek ve kilo almamaktır. Bu yüzden istediğiniz ölçülere geldikten sonra yediğinize içtiğinize oldukça fazla dikkat etmeniz gerekiyor. İyi diyetler kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*