HIZLI SAÇ MODELİ YAPIMI

Pratik saç modeli yapılışı

Kolay bir şekilde saçlarınızı sizde istediğiniz gibi yapabilirsiniz. Altta yer alan aşamalı çalışmayı kolayca kavrayıp, hemen yapmaya başlayabilirsiniz. Evde kolay saç yapılışıyla alakalı bu güzel çalışmayı zorlanmadan kendi saçınız için yada çocuklarınıza okula giderken uygulayabilirsiniz. Gayet basit olan bu modeli daha önce benzer şekilde de paylaşmıştık. Yapımı aşama aşama olan çalışmaya göz atalım ;

İlk olarak çocuklarınıza okula giderken bu güzel örneği yapabilirsiniz. Öncelikle ilk 3 aşamayı yerine getirin. Daha sonra sırasıyla 9 adımı tamamlayın ve işte bitti. Artık çok güzel ve değişik bir sarmal topuz saç modeliniz var. Benzerini geçen gün paylaşmıştık.

HIZLI SAÇ MODELİ YAPIMI

HIZLI SAÇ MODELİ YAPIMI

Image source : plus.google.com

Aşamalı saç modeli yapılışıyla alakalı bulduğum yabancı videoyu da izleyerek değişik yapım tarzları öğrenebilirsiniz. Anlatımlı video yabancı olduğu için sizde benim gibi sesini kısın ve aşamaları takip edin. Kolayca kavrayacak ve bu güzel saç modelini kendinize yapmak isteyeceksiniz.

video source : https://www.youtube.com/channel/UCemERnbbnXR7a8fd37JyOjw

Değişik saç modelleri ile tekrar buluşacağız arkadaşlar. Kolay yapılan saç modellerini sitemizde defalarca bulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken arama kutusunu kullanmak. Beğendiğiniz içerikleri paylaşmayı kesinlikle unutmayın. Değişik ve güzel saç modellerinin anlatımlarında görüşürüz. Kendinize iyi bakın hanımlar.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. HIZLI SAÇ MODELİ YAPIMI HIZLI SAÇ MODELİ YAPIMI için yorumda bulun

    HIZLI SAÇ MODELİ YAPIMI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak HIZLI SAÇ MODELİ YAPIMI için ilk yorumu yapabilirsin.