HOBİ ÇUBUĞUYLA ÖRGÜ YAPMAK


Hobi çubuğuyla örgü yapmak için paylaştığım bu güzel örneği ilk kez görenlerden olabilirsiniz. Çünkü bende ilk kez gördüm. Daha önce ahşap şişle örgü yapımını paylaşmıştım. Ancak hobi çubuklarıyla örgü yapıldığını duymuştum ancak ilk kez gördüm.

Bu tür örgü çalışmalarında ahşap çubuk veya tığ kullanıldığını sitemizde daha önce de görmüşsünüzdür. Onlar da hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. İnceleyebilir ve nasıl yapıldığını öğrenip, sizde kısa sürede bu tür örgü işleri yapmaya başlayabilirsiniz.

Hobi çubuğuyla örgü yapmak için paylaştığım anlatımlı çalışmalar sayesinde sizde eğitimli derslerden öğrenip, yapmaya başlayabilirsiniz. Altta yer alan farklı tığ işi örgüler veya örgü örneklerine de göz atabilirsiniz. Şimdi sizleri onlarla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

hobi-cubuguyla-orgu-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*