HOBİ ÇUBUKLARINDAN BARDAK ALTLIĞI YAPMAK


Hobi çubukları veya dondurma çubukları ile yapılacak çalışmalara şimdi bir yenisini daha ekliyoruz. Bu yazımda sizlere evde rahatlıkla ve zorlanmadan yapabileceğiniz güzel bir bardak altlığı yapma çalışması paylaştım.

Nihale de diyebileceğimiz bu güzel çalışma da yapıştırma tekniği ile dondurma çubuklarından çok güzel ızgara şeklinde bardak altlık modeli yapabilirsiniz.

Hobi çubuklarını incik boncuk satan mağazalardan veya hobi marketlerinden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Kırtasiyelerde de sanırım satılıyor.

Malzemeleri temin ettikten sonra bardak altlığı yapmak için resimli anlatımdaki adımları takip ederek çok kısa sürede bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz.

Hobi çubuklarından bardak altlığı yapmak için yapıştırıcı ile birleştirme işlemi öncesinde onları renkli bir hale getirebilirsiniz. Değişik renklere boyayabilir ve farklı nihale örnekleri oluşturabilirsiniz.

Küçük yapacaksanız hobi çubuklarını ikiye bölerek çalışabilirsiniz. Büyük yapacaksanız normal boyutlarında kullanmanızı tavsiye ederim.

Şimdi sizleri evde kolay bir şekilde hobi çubuklarından nihale yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

hobi-cubuklarindan-bardak-altligi-yapmak

source : https://tr.pinterest.com/pin/420312577703751780/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*