HOBİ ÇUBUKLARIYLA MANDALDAN MİNYATÜR UÇAK YAPMAK


Hobi çubuklarıyla mandaldan minyatür uçak yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını kısa sürede yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışma da tam detay verilmemiş. Ancak hemen hemen nasıl yapıldığı ortaya çıkıyor. Kısa sürede sizde ahşap minyatür uçak modeli yapabilirsiniz.

Bu tür süsler yaparak kendinize minyatür işleriyle uğraşarak yeni bir hobi edinmiş olursunuz. Yeni hobiler bakımından sitemizde birçok çalışmanın detaylı anlatımı ve adım adım ne yapmanız gerektiği belirtiliyor. Kısa sürede sizde çok güzel çalışmalar yapabilir ve eğlenebilirsiniz.

Anlatımlı minyatür uçak çalışmasında zorlanmadan kısa sürede çocuklarınıza oyuncak olarak da bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Kolay yapılan minyatür çalışmalarını sitemizde bolca bulabileceğinizi hatta bu yazımın hemen altında da bulabilir ve incelemeye başlayabilirsiniz.

Evde kolay minyatür oyuncak yapmak için paylaştığım kolay çalışmalar sayesinde çocuklarınıza harika oyuncaklar hazırlayabilirsiniz. İp bağlayıp sarkaç süs olarak da yapabilirsiniz.

Sarkaç uçak süs çalışması yapabilir ve evinizde çocuk odasını süsleyebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve eğlenceli çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

hobi-cubuklariyla-mandaldan-minyatur-ucak-yapmak

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*