HOŞ ÇAM MOTİFLİ ÖRGÜ MODELİ


Kolay çam motifli örgü örneği

Çok hoş ve güzel bir örgü modeli keşif ettim arkadaşlar. Hemen de örgü bebek hırkası yapmayı düşünüyorum. Örgülerinizde çam deseni olsun istiyorsanız? sizde bu güzel çalışmayı değerlendirmelisiniz.

Onurcan ve Sevda hanımın hazırladığı harika çalışmayı seveceğinizi düşünüyorum. Kolay bir şekilde çam motifli örgü modeli yapacaksınız. Bu modeli öğrenip kavradıktan sonra da bebek örgüleri veya hırka modeli yapmayı düşüneceksiniz muhtemelen.

Çam desenli örgü modeli olarak tanımlanan çalışmayı şişle yapıyorsunuz arkadaşlar. Şiş işi çam desenli örneği öğrendikten sonra değişik örgülerinizde de kullanmayı düşünebilirsiniz.

Örnek resimdeki gibi gözüken çalışmayı zorlanmadan kısa sürede yapabileceksiniz. Harika örgü yelek modeli olabileceğini düşündüğüm motiflere sahip. Çam ağacı görünümlü motifleri seveceğiniz örgülerde kullanabilirsiniz.

Yapımı zor olmayan örgü modelini kolayca hemen hazırlayıp, tahmini 1/2 günde yapabilirsiniz diye düşünüyorum. Bu modeli kullanarak süveter veya örgü çocuk işleri de yapabilirsiniz. Bebek örgülerinde ise kesinlikle öneririm.

Kullanacağınız ipe göre örgünüz kalın veya ince olacaktır. Ama ince ipler tercih ederseniz çalışmadaki gibi güzel ve zarif gözüken bir model ortaya çıkarabilirsiniz. Seveceğiniz yeni örgülerde buluşmak dileğiyle hanımlar.

kaynak : https://www.youtube.com/channel/UCpZjSCxQ14ooXxGpmR_tjoQ

Sinüzit ve Migren sirkeli suyla tarihe karışıyor?

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*