İğne Oyası Firkete İle Üçlü 3’lü Fiyonk Yapımı


Üçlü 3’lü Fiyonk Yapılışı

İğne oyası firkete ile üçlü fiyonk nasıl yapılır? bu soruya cevap bu yazımızda bulabilirsiniz. Anlatımlı iğne oyası firkete üçlü fiyonk yapımıyla alakalı video çok işinize yarayacak. Bu tür çalışmaların daha önce resimli anlatımlarını paylaşmıştık.

Benzer iğne oyası çalışmaları hemen bu yazımızın altından karşınıza çıkacak. Firkete iğne oyası yapımı çalışmasında zorlanacak kısımlar var. Ancak zamanla öğrenip kolayca halledebileceğiniz bir çalışma.

Onları da incelemelisiniz. Hem güzel çalışmalar. Hem de anlatımlı olarak kolay yapmayı öğrenebiliyorsunuz. Bu tür iğne oyası örnekleri ve modellerini sitemizde daha detaylı olarak da bulabilirsiniz. Birbirinden güzel iğne oyası modelinin yapılışını buldukça yine sizlerle paylaşmaya devam edeceğim.

igne-oyasi-firkete-uclu-fiyonk-yapimi
igne-oyasi-firkete-uclu-fiyonk-yapimi

Arama kutusuna iğne oyası yazdığınızda sitemizdeki bu güne kadar ki tüm paylaşımlar karşınıza çıkacak. Onları da inceleyerek yeni eğitimler alabilirsiniz. Kolay gelsin.

İzleyeceğiniz çalışma sayesinde sizde iğne oyası çalışmaları yapıyorsanız? firkete iğne oyası modelinin nasıl yapıldığını kavrayıp, çok güzel işlemeler ortaya çıkarabileceksiniz.

igne-oyasi-firkete-uclu-fiyonk-yapimi2

Bu işte yeniyseniz önce bilenlerden yardım istemeyi unutmayın. Çünkü iğne oyası işi biraz karışık ve detay isteyen çalışmalardandır. Güzel şeylerin çıkabilmesi için hem sabır hem de zaman gerekiyor.

Seveceğiniz çalışmalar olup, iğne oyası örneklerini sitemizde fazlasıyla bulacak ve beğeneceğinizden eminim hanımlar. Bir başka firkete oya örneği yapılışı çalışmasında görüşmek dileğiyle. Kolay gelsin hanımlar.

kaynak : http://www.kadinindunyasi.com/

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*