İĞNE OYASI HAVLU KENARI ÖRNEKLERİ

Havlu kenarı süslemeleri için iğne oyası modelleri

Havlu kenarlarında süsleme olarak en çok tercih edilen el işlerinden birisi iğne oyasıdır. Havlu kenarlarında çok şık duran iğne oyaları en çok emek harcanan el işlerinden birisidir. Bugün sizle için iğne oyası havlu kenarı modelleri göstermek istiyorum.

Çeyizler içerisine eklenen havlular için dantel süslemeler yapıldığı gibi iğne oyası modellerine de oldukça fazla yer verilmekte. Ama iğne oyasının yapımı oldukça zor olduğu için birçok bayan iğne oyası yapmayı bilmemekte ve bu el işini satın almayı tercih etmekte.

İğne oyası öğrenmesi biraz sabır ve zaman gerektiren bir el işi olsa da bittikten sonra ortaya harika bir tasarım çıkıyor. Böyle olunca da bayanlar iğne oyası yapmayı seviyorlar.

Bugün sizlere farklı iğne oyası havlu kenarı modelleri ile ilgili internetten bulduğum ve çok beğendiğim modelleri göstermek istiyorum.

Burada göstereceğim modellerin hepsi iğne oyası ile yapılmış ve gerçekten çok ama çok şık modeller. Büyük bir emek gerektiren işçilik var bu modellerde.

Burada göstereceğim modellerin bazıları gerçekten çok büyük bir zahmet gerektiriyor. İğne oyası zaten zor bir iş ama bazı modellerin yapımı da daha da zor.

İğne oyası yapmaya yeni başlayanlar daha basit modelleri tercih edebilirler. Kendiniz iğne oyası yapamıyorsanız eğer o zaman iğne oyası yapıp satanlardan beğendiğiniz modelleri yapmalarını isteyebilirsiniz.

Çeyiz hazırlıkları yapanlar için bugün göstereceğim iğne oyası havlu kenarı modelleri oldukça iyi bir model alternatifi olacaktır.

kaynak: httpss://tr.pinterest.com/

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. İĞNE OYASI HAVLU KENARI ÖRNEKLERİ için yorumda bulun

    İĞNE OYASI HAVLU KENARI ÖRNEKLERİ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İĞNE OYASI HAVLU KENARI ÖRNEKLERİ için ilk yorumu yapabilirsin.