İĞNE OYASI KUYUMCU KAFESİ VİDEO ANLATIMLI


İğne oyası kuyumcu kafesi örneğini sizlere bu yazımda sunuyorum. Anlatımlı videosunu bulduğum bu güzel iğne oyası örneğinin yapılışını kısa sürede öğrenebilir ve aynısını yapmaya başlayabilirsiniz.

İğne oyası örneklerini ve modellerini sık sık araştırıyorum. Farklı çalışmaları da buldukça sizlere bu başlık altından paylaşıyorum. Benzerlerini ise sitemizde yer alan iğne oyası kategorilerinde bulabilirsiniz.

Kuyumcu kafesi örneğini arayanlar için eski kayıt bir anlatım buldum. Ancak yine de iş göreceğini düşünüyorum. Öğrenmek isteyenler videolu anlatımı olan iğne oyası kuyumcu kafes örneğini kısa sürede nasıl yapıldığını öğrenebilirler.

Örnek bir adet resim de paylaştığım yazımda video adeta ders niteliğinde çekilmiş. Bence incelemelisiniz. Şimdi sizleri örnek resim ve iğne oyası kuyumcu kafesi örneğinin anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

igne-oyasi-kuyumcu-kafesi-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*