İĞNE OYASI KUYUMCU KAFESİ VİDEO ANLATIMLI

İğne oyası kuyumcu kafesi örneğini sizlere bu yazımda sunuyorum. Anlatımlı videosunu bulduğum bu güzel iğne oyası örneğinin yapılışını kısa sürede öğrenebilir ve aynısını yapmaya başlayabilirsiniz.

İğne oyası örneklerini ve modellerini sık sık araştırıyorum. Farklı çalışmaları da buldukça sizlere bu başlık altından paylaşıyorum. Benzerlerini ise sitemizde yer alan iğne oyası kategorilerinde bulabilirsiniz.

Kuyumcu kafesi örneğini arayanlar için eski kayıt bir anlatım buldum. Ancak yine de iş göreceğini düşünüyorum. Öğrenmek isteyenler videolu anlatımı olan iğne oyası kuyumcu kafes örneğini kısa sürede nasıl yapıldığını öğrenebilirler.

Örnek bir adet resim de paylaştığım yazımda video adeta ders niteliğinde çekilmiş. Bence incelemelisiniz. Şimdi sizleri örnek resim ve iğne oyası kuyumcu kafesi örneğinin anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

igne-oyasi-kuyumcu-kafesi-yapmak

httpss://www.youtube.com/watch?v=Fh3XxlXUG-w

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. İĞNE OYASI KUYUMCU KAFESİ VİDEO ANLATIMLI için yorumda bulun

    İĞNE OYASI KUYUMCU KAFESİ VİDEO ANLATIMLI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İĞNE OYASI KUYUMCU KAFESİ VİDEO ANLATIMLI için ilk yorumu yapabilirsin.