İğne Oyası Namaz Başörtüsü Örnekleri


İğne oyası mevlüt baş örtüleri

İğne oyası mevlüt başörtüsü örnekleri arayanlar için hazırladığımız bu güzel çalışmaları çok seveceksiniz. Sizde iğne oyası ile ilgileniyorsanız? sitemizde ki eğitimlere katılın. Güzel çalışmaları öğrenin ve sizde çok güzel mevlüt baş örtüleri hazırlayabilirsiniz.

Yapılışı zor, meşakatli bir iş olan iğne oyası örneklerini derlemeye çalıştık. İğne oyası baş örtü örneklerine ulaşacağınız bu çalışmamızda, birbirinden güzel ve emek harcanarak yapılmış çalışmalara ulaşacaksınız. Hepsi de çok güzel ve değişik olan çalışmaları yapanların yüreklerine sağlık.

Çeşit çeşit olan çalışmalar fikir almanız amacıyla sunulmaktadır. Evde sizde iğne oyasına başladıysanız ve örnek arayışı içerisindeyseniz, alttakiler bir nebze olsun size düşünce sağlayacaktır. Yapımının zor olduğunu ben yapamadığım için söylüyorum. Ancak yapımcıları için alıştıkları bir iş olması nedeniyle onlara zor gelmeyecektir.

Ancak iğne oyası namaz baş örtüsü yapmaya karar verdiğinizde öncelikle en kolayının da zor olduğunu söyleyebilirim. Ancak bittiğinde çok güzel görüntüsü ile görenleri mest eden tarafları da var. Sipariş üzerine yapanlar var. Sitemizin facebook sayfasından yorum bırakarak, yapan kişilere ulaşabilirsiniz.

İğne oyası namaz baş örtüleri

Modeller çok güzel, güllü desenli ve çiçekli iğne oyalarına ise bayılacaksınız. Desen desen motif motif harika işlemelere sahip örnekleri ilk gördüğümde çok sevinmiştim. Ancak yapamadığım bir zanaat olduğu için sadece bakmakla kaldım. Yapımına ilişkin olarak yapımcıların hazırladıkları iğne oyası videolarını da altta izleyebilirsiniz.

Yapmaya kalkıştıysanız ve artık yapacağım diyorsanız iğne oyası çalışmalarında sizlere kolay gelsin demek isterim. Çünkü zor bir iş ve örgü işleri arasında iğne oyasının yeri çok ayrı olup, bilenler bilir diyorum. Alttaki örnekleri kimlerin yaptığını bilmiyorum. Eğer yapanlar kendi yaptıklarını görürse bana kızmasınlar, bende net ortamında gördüm ve görünce paylaşmak istedim.

İğne oyası namaz örtüleri yapmak isteyen veya yaptırmak isteyenler bu yazıya yorum bırakırlarsa, yapanların da ulaşıp yardımcı olacaklarını düşünüyorum.

Birbirinden güzel örnekleri toplamaya çalıştık. Beğendikleriniz muhakkak olacaktır. Benim özellikle pembe renkli iğne oyaları gözüme çarptı. İlk fırsatta da arkadaşım Nurten’e yapması için rica edeceğim. Ben öğrenemedim ama bilen arkadaşlarım var.

Sizlerde böyle gördüğünüz örnekleri paralı veya rica usülü yaptırabilirsiniz. Şimdi sizleri yapımına ilişkin açıklamalı videolarla da baş başa bırakmak istiyorum. Umarım paylaşımı beğenirsiniz. Kalp vermeyi unutmayın. İyi günler hanımlar.

İğne oyası anlatımlı videoları

 

 

 

Bir başka iğne oyası çalışmasında görüşelim derim. Çok güzel şeyler keşif ettim. Sizde bulduklarınızı bana face üzerinden gönderebilirsiniz.

1 Comment on İğne Oyası Namaz Başörtüsü Örnekleri

  1. İyi geceler sayfanizda siyay kumas uzerine pembe tonlarinda bir namaz ortusu var acaba kimin yaptigini biliyormusunuz

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*