İğne Oyası Süpürge Modeli Yapılışı

İğne Oyası Süpürge Modeli Yapılışı

Yazmaların ve başörtülerin uçlarına yapılan o güzel örgülerin hepsi iğne oyası ile yapılmaktadır. İğne oyası dışında da kullanılan başka ürünler de bulunmaktadır. Yazmaların ve başörtülerinin hatta şalların bile ucuna yapılan o desenlere farklı isimler verilmektedir.

Eğer sizler de o örgülerden yapmak istiyor ve farklılarını denemek istiyorsanız kesinlikle iğne oyası ile süpürge modeli yapılışı denemelisiniz. Bazı kadınlar bu modellerden bir sürü yapıyor bu şekilde de maddi gelirlerine katkıda bulunuyorlar.

Sizler satış yapmaktan çok öğrenmek ve yeni şeyler tasarlamak keşfetmek istiyorsanız eğer kesinlikle dikkat etmişsinizdir ve gözünüze çarpmıştır ki kadınların yazmalarının ucunda çok farklı püsküllü boncuklu modeller de bulunmaktadır. Boncuklu modellerin dışında daha çok enteresan ve farklı modeller de vardır.

Kolaydan başlayarak zora doğru gitmeyi ve öğrenmeyi istiyorsanız iğne oyası ile süpürge modeli yapılışı öğrenmelisiniz. Oval dairelerden oluşarak birbirini takip eden sırası ile alt bölümleri sık olan model süpürge modelidir. Bunun dışında birden fazla süpürge modeli bulunmaktadır.

Ama şunu unutmayınız ki ilk alt sırası her zaman sıkı olmalıdır ve daha sonrasında şekil almalıdır. Daha farklı araştırmalar yapmadan sitemizde bulunan görselleri ile de deneyebilir ve videoları anlatımlara da göz atabilirsiniz. Süpürge modelini yaparken seçtiğiniz renklere de bir o kadar dikkat etmeniz gereklidir. Çünkü ne kadar model yapsanız da o modeli gösteren renkler olmalıdır.

igne-oyasi-supurge-modeli-yapilisi

İğne Oyası Süpürge Modeli Yapılışı

igne-oyasi-supurge-modeli-yapilisi2

İğne Oyası Süpürge Modeli Yapılışı

igne-oyasi-supurge-modeli-yapilisi3

İğne Oyası Süpürge Modeli Yapılışı

 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. İğne Oyası Süpürge Modeli Yapılışı için yorumda bulun

    İğne Oyası Süpürge Modeli Yapılışı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İğne Oyası Süpürge Modeli Yapılışı için ilk yorumu yapabilirsin.