İĞNE OYASI YENİ YAZMA KENARI ÖRNEKLERİ


İğne oyası yeni yazma kenarı örnekleri arayanlar için bulduğum bu güzel ve harika modelleri beğeneceksiniz. Evde hanımların özellikle kış aylarında yapacakları bu güzel örnekleri komşuları ile bir araya geldiklerinde birbirleri ile paylaştıklarını bilmekteyiz.

Tüm ev hanımlarının iğne oyası modelleri arasında en güzelini beğenip, birbirinden örnek istemeleri de meşhurdur. Sizde bu güzel örneklerden faydalanabilir ve benzerlerini evinizde yapabilirsiniz.

Yeni iğne oyası tülbent kenarı modellerini de araştırdığım şu sıralar bulduğum güzel örnekleri ve anlatımlarını paylaşmaya devam edeceğim. Çeyiz hazırlayanların daha çok beğeneceği bu güzel modeller ise şöyle ;

source : orgudantelmoda.com

Beyaz-kirmizi-yazma-modeli

Beyaz-modern-yazma-modeli

Beyaz-resimli-yazma-modeli

Boncuklu-pembe-yazma-modeli

Boncuklu-pullu-yazma-kenari

Bordo-ceyizlik-yazma-modeli

Ceyizlik-kolay-yazma-modeli

Cok-guzel-beyaz-yazma-modeli

Cok-sik-yazma-modeli

El-isi-kolay-yazma-modeli

igne-oyasi-resimli-yazma-modeli

igne-oyasi-yeni-yazma-kenari-ornegi

Kolay-yazma-kenari-modeli

Lale-desenli-yazma-modeli

Resimli-yazma-modeli

Yemeni-oyasi-yazma-kenari

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*