İKİ ŞİŞ BEBEK PATİK MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

İki şişle bebek patiği yapımı

Bebekler için yapılabilecek farklı patik modellerini göstermeye devam ediyorum. Bugün hem kız bebekler için yapılabilecek olan hem de erkek bebekle için yapılabilecek olan iki şiş bebek patik modeli yapımını sizlerle paylaşmak istiyorum.

Bebekler için yapılabilecek patik modelleri paylaşırken hem şiş örgüsü ile yapılan hem de tığ ile yapılan farklı modelleri sizlere göstermeye devam ediyorum. Özellikle şiş örgüsü ile örgü örmeyi bilmeyenler tığ işi modellere göz atabilirler.

 

Bugün göstereceğim bebek patik modeli ise şiş örgüsü ile yapılmış çok şık bir model. Burada sarı ve beyaz renkte ipler kullanılarak erkek bebekler için bir patik yapılmış. Siz kız ve erkek bebekler için farklı renklerde ipler kullanabilirsiniz.

Bebek patiği yapımı için öncelikle sarı renkte ip kullanılarak klasik şiş örgüsü yapımına başlanmış. Patiğin alt ve burun kısmı tamamlanınca ön taraftaki beyaz selanik örgüsü kısmın yapımına geçilmiş.

Burada patiğin ön kısmı yapılırken öncelikle bir ayrım yapılmış ve belirli bir yere selanik örgüsü yapılmış. Selanik örgüsünden sonra düz örgü yapılarak patiğin ön üst kısmı tamamlanmış. Daha sonra ise patiğin yan ve arka kısımlarının örülmesine geçilmiş.

İki şiş bebek patik modeli yapımı aslında kolay olan bir model. Burada dikkat edilecek detay ön kısım ayrımları ve diğer sayılar olacak bunu da videoyu izleyerek takip edebilirsiniz.

İki şiş bebek patik modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

httpss://www.youtube.com/watch?v=EdMvZUlfE4M

videonun alındığı kaynak: httpss://www.youtube.com/channel/UCurfH69JEGHIKMNzSkA90Dw

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. İKİ ŞİŞ BEBEK PATİK MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için yorumda bulun

    İKİ ŞİŞ BEBEK PATİK MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İKİ ŞİŞ BEBEK PATİK MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için ilk yorumu yapabilirsin.