İKİ ŞİŞ SAKALLI BOT YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

İki şişle yapılan çok şık sakallı ev botu

Kışın evinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz, sevdiklerinize hediye edebileceğiniz çok şık bir sakallı bot yapımı göstermek istiyorum. İki şiş ile yapılan bu bot modeli kısa sürede yapıp tamamlayacağız bir model.

Kışın kullanabileceğiniz örgü işlerini sizlere göstermeye devam ediyorum. Bugün yine çok şık yapımı da oldukça basit olan bir bot modeli göstereceğim. Detaylı yapım aşaması video ile verilen bu bot modelini şiş örgüsü örmeye yeni başlayanlar da buradaki anlatımı takip ederek kolaylıkla yapabilir.

 İki şiş ile sakallı bot yapımı için kullanılan örgü ipi iki kat haline getirilmiş ve bu şekilde botun ön kısmı oluşturulmuş. Sakalı ip ile yapılan kısımda ise bu iki kat ipin bir tanesi çıkartılıp yerine sakallı ip eklenmiş ve bu şekilde yine iki kat olarak örülmüş. Bu sayede ise kalın bir bot elde edilmiş. Burada bir yumak patik ipi bir yumakta sakalı ip, şiş olarak ise 4 numara şiş kullanılmış.

Videodaki anlatımda yapılan sakallı ip ile bot modeli 38 numara ayak için yapılmış. Siz buradaki anlatıma dikkat edip detayları öğrenirseniz dilediğiniz büyüklükte bu botu yapabilirsiniz. Hatta çocuklar için de bu bot modelini yapabilirsiniz.

Sakallı bot yapımı için burada kahverengi ipler seçilmiş. Siz dilerseniz taban için ayrı bir renk sakallı ip kullanılan yerde ise ayrı bir renk kullanarak da bu botu yapabilirsiniz.

İki şiş ile sakallı bot yapımı için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

httpss://www.youtube.com/watch?v=ge7Iz5jwdQQ

videonun alındığı kaynak: httpss://www.youtube.com/channel/UCurfH69JEGHIKMNzSkA90Dw

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. İKİ ŞİŞ SAKALLI BOT YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için yorumda bulun

    İKİ ŞİŞ SAKALLI BOT YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İKİ ŞİŞ SAKALLI BOT YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için ilk yorumu yapabilirsin.