İki Şişle Kolay Örgü Modeli Yapımı


İki Şişle Kolay Örgü Modeli Yapımı

Evet hanımlar bu makalemizde sizlere iki şişle kolay örgü modeli ile ilgili bilgiler paylaşacağız. Daha önceki yazılarımızda tığ işi örgüler, bebek hırkası örnekleri, lif örgü modelleri gibi birçok paylaşımda bulunduk. Bugün ki yazımızda ise sizlere bu sefer iki şişle kolay örgü modeli nasıl yapılır? bununla ilgili bilgiler paylaşacağız.

Bu makalemde sizlere ayrıca evde iki şişle kolay örgü modeli yapımı ile alakalı anlatımlı videolarda paylaştım. Anlatımlı videoları takip ederek evde kolay bir şekilde iki şişle örgü modelini yapmayı öğrenebileceksiniz. Her gün farklı örgü modelleri ve örgü işlerini anlatımlı olarak sitemizde paylaşmaya çalışıyorum. Fakat yapılışını anlatamadığım makaleler de oluyor.

Bu yüzden sizlerden özür dileyerek, hemen anlatımını yapan videoları paylaştığımı belirtmek istiyorum. Yine makalemde iki şişle yapılan örgü modelinin örnek resimlerini de paylaştım. Hem fikir edinmeniz açısından hem de yapılan farklı çalışmaları size göstermek amaçlı… anlatımlı çalışmayı izleyerek bu güzel şiş örgü modeli çalışmasını sizde kolaylıkla öğrenebilir ve evinizde yapabilirsiniz.

Sitemize hemen hemen her gün farklı örgü modellerinin yapılışlarını anlatan çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Bizi takip etmeyi unutmayın. Bu yazımın sonunda benzer çalışmaları göreceksiniz. Onlara da göz atmayı unutmayın. Kolay gelsin.

https://www.youtube.com/watch?v=fcY9Wl1DX9Q

 

https://www.youtube.com/watch?v=RgfWOCoqFPg

Anlatımlı videolarda iki şişle yapılan örgü modelinin tam detaylı tarifleri yer almaktadır. İzleyerek kolaylıkla sizde bu modeli yapılışını öğrenebilirsiniz. Diğer çalışmalar için sitemizde yer alan örgü işleri veya örgü modelleri kategorilerine göz atmanızı öneririm. Kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*