İkili ve Dörtlü Trabzan Tığ İle Püskül Yapılışı


İkili ve Dörtlü Trabzan Tığ İle Püskül Yapılışı

Bu yazımızda sizlere resimli olarak ikili ve dörtlü trabzan tığ ile püskül yapılışını paylaşacağız. Yine anlatımlı video sayesinde bu işi anında öğrenebileceksiniz. Bu makalemde sizlere ikili ve dörtlü trabzan tığ ile püskül yapılışının anlatımlı çalışmasını paylaştım. Öncelikle çoğu kişi trabzan ne demek diyebilir. Trabzan bir örgü çeşidi olup, değişik örnekleri mevcuttur.

Bu makalemde paylaştığım trabzan tığ işi ile püskül yapılışı anlatılmaktadır. İkili ve dörtlü şekilde yapılan bu çalışmanın anlatımlı çalışması ise aşağıda yer almaktadır. Anlatımlı video sayesinde ikili trabzan nasıl yapılır sorularınıza da cevap bulacaksınız. Altta paylaştığım örnek resimden yapılışını anlamadıysanız, hemen onun altında yer alan anlatımlı videoyu izlemenizi öneriyorum.

Bu sayede ikili ve dörtlü trabzan tığ ile püskül yapımını kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Bu makalemin yanı sıra sizlere ilerleyen günlerde ikili trabzan nasıl yapılır resimli anlatımını da detaylı olarak hazırlayacağım. Ancak şimdilik ikili trabzan nasıl yapılır video anlatımını izleyebilir ve yapımını kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Kolay gelsin.

ikili-ve-dortlu-trabzan-tig-ile-puskul-yapimi

 

İkili trabzan haricinde tekli ve üçlü trabzan yapılışını anlatan anlatımlı videoları da paylaştım. Umarım beğenirsiniz. Anlatımlı videoda örgüde trabzan nasıl yapılır sorularına da kolaylıkla cevaplar bulabileceksiniz.

vier Dual Geländer häkeln Quaste – four dual railings crochet tassel – quatre doubles rampes pompon crochet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*