Eskişehir Remax Gayrimenkul Danışmanı / RE-MAX MOD - MakaleParkMakalePark

24 Ocak 2022 - 19:19
SON DAKİKA

Eskişehir Remax Gayrimenkul Danışmanı / RE-MAX MOD

Son Güncelleme :

03 Ocak 2022 - 18:18


GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

TECRÜBENİZ OLMASA BİLE OFİSİMİZDE GAYRİMENKUL DANIŞMANI OLARAK ÇALIŞABİLECEĞİNİZİ VE KAZANÇLI BİR İŞ SAHİBİ OLABİLECEĞİNİZİ BİLİYOR MUYDUNUZ? 


GÜVENLİK İHTİYACINIZ NEDENİYLE KENDİ HAYALLERİNİZDEN FERAGAT EDİYORSUNUZ AMA KENDİ İŞİNİZİN PATRONU OLMADIĞINIZ SÜRECE DÜŞLEDİĞİNİZ ORTAMA NASIL KAVUŞACAKSINIZ?

TÜRKİYE ŞARTLARINDA KENDİNİZİN VE AİLENİZİN HAYAT STANDARTINI NASIL YÜKSELTECEKSİNİZ?

REMAX MOD’DA PATRON SENSİN!..


RE/MAX MOD KİMDİR ?


ESKİŞEHİR MERKEZ,TEPEBAŞI VE ODUNPAZARI bölgesinde faaliyet gösteren şehrin en prestijli, dinamik ,verdiği özel eğitimlerle ciro şampiyonları yetiştiren sektörel deneyimi üst düzey olan 30 kişilik nitelikli Gayrimenkul Danışmanı kadrosuyla şehrin en iyilerinin ofisidir.

Kusursuz müşteri memnuniyetini benimseyen kadrosunda ki REMAX MOD özel eğitimli Gayrimenkul Danışmanları ve yönetim kadrosuyla piyasa şartları ne olursa olsun düzenli işlem yapıp ciro üreten saygın ve tam kurumsal işletilen ofistir.

KİMLER BAŞVURMALI?


SABİT MAAŞ OLMADAN REMAX’in başarısı test edilmiş sistem desteği ile YÜKSEK GELİR hedefleyen ve gelir paylaşım modeli ile çalışacak, kendi performansıyla orantılı bir gelir hedefleyenler ve BEN YAPARIM diyenler,

  • Gayrimenkul, satış ve pazarlama sektörüne ilgi duyan ve bu sektörde kurumsal düzeyde kariyer yapmak, sürekli olmak, uzmanlaşmak ve isteyenler,
  • Eğitime açık ve dış görünüşüne önem verenler,
  • Hayalleri, hedefleri olan ve bu hedeflere ulaşacak girişimci ruh ve yüksek motivasyona sahip, çalışma saatlerini kendileri  belirleyerek emeklerinin karşılığını üst sınırı olmaksızın kazanmak isteyenler,
  • Kendilerine ve ailelerine zaman ayırmak ,çocukları büyürken yanlarında olmak isteyenler,
  • MESAİ OLMADAN, sorumluluk bilinciyle çalışıp zamanını iyi planlayabilen, çalışma temposunu ve mesai saatini kendi ayarlayabilecek iç disipline sahip olanlar,
  • Kendi iş yerini kira, personel, genel giderler gibi maliyetler ile büyük riskler alarak açmak yerine hazır kurulu ve kar eden bir markanın ve ofisin kullanıcısı olup risk almak istemeyenler


SIK SORULAN SORULAR


GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI MAAŞLI BİR İŞ MİDİR?


Gayrimenkul danışmanlığı MAAŞLI BİR İŞ DEĞİL, yüksek oranlı gelir paylaşımı sistemi üzerine kurulu bir meslektir. Bireysel bir emlak ofisi açmanın yüksek maliyeti, kurumsal olmama ve diğer zorlukları yaşamadan RE/MAX MOD kurumsal çatısı altında, düşük maliyetle müşterilerinize modern bir ofiste, profesyonel hizmet verebilme imkanına sahip olursunuz. Dolayısı ile maaş geliriniz olmaz, performansınızla doğru orantılı her işleminizden RE/MAX paylaşım oranları üzerinden, yüksek gelirler elde edebilirsiniz. Bununla birlikte ev fiyatları arttıkça sizin de kazancınız artacağı için sabit maaşlı işlerde olduğu gibi kazandığınız para enflasyona asla yenilmez.


YAPILAN SATIŞ VEYA KİRALAMA İŞLEMLERİNDE GAYRİMENKUL DANIŞMANI NASIL VE NE KAZANIR?

REMAX’in marka gücü ve değerli eğitimleri sonucunda gayrimenkul sahibinden alınan YETKİ BELGESİ sayesinde Gayrimenkul Danışmanlarımızın kazançları inisiyatifle değil yasal sözleşme ile korunur. Başka bir deyişle Gayrimenkul Danışmanlarımız bir mülkün satış veya kiralamasını yaptıkları takdirde ne kazanacaklarını işe başlamadan net olarak bilirler.

Sayısal örnek vermek gerekirse 500.000 TL’ lik bir gayrimenkul satıldığı zaman satışı gerçekleştiren Gayrimenkul Danışmanı seçmiş olduğu RE/MAX paylaşım oranına göre 9.600 TL ile 16.000 TL arasında NET PARA KAZANIR. Bununla birlikte örneğin 2000 TL değerinde bir kiralama işlemi yaptığı zaman 960 TL ile 1600 TL arası kendi belirleyeceği orana göre NET para kazanır. Kazancınız tamamen sizin performansınızla doğru orantılıdır. 

RE/MAX bünyesinde başarılı olan, yıllık 1 milyon TL’ nin üzerinde kazanan gayrimenkul danışmanları da vardır, performansı yetersiz olan düşük kazançlar eden gayrimenkul danışmanları da vardır. 

RE/MAX çalışma sistemini eğitimlerde anlatıldığı gibi uygulayan, sistemli, disiplinli çalışan gayrimenkul danışmanları bu sektörde çok başarılı olmakta  yüksek kazançlar elde etmektedirler.


GAYRİMENKUL DANIŞMANI NE İŞ YAPAR ?


Gayrimenkul Danışmanlarımız, çalışmaları için gerekli tüm bilgiler, yöntemler, stratejileri öğrenecekleri Re/Max Türkiye Power Start, Re/Max MOD ofis içi eğitim programları ve oryantasyon programına katılarak kariyerlerine başlarlar.

Eğitim sürecinin ardından, aktif şekilde çalışarak, satılık ve kiralık portföyler edinirler. Portföylerine kattıkları mülkler, gayrimenkul danışmanlarımız tarafından, eğitimlerde anlatılan yöntemlerle pazarlanır ve işlem sonuna kadar tüm süreç yönetilir.


GAYRİMENKUL DANIŞMANI OLMAK İÇİN TECRÜBE GEREKLİ MİDİR?


TECRÜBE GEREKLİ DEĞİLDİR;


Daha ilk günden REMAX’in yeni gayrimenkul danışmanlarına yönelik eğitim programı, tüm gayrimenkul satış tekniklerinin kısa sürede öğrenilmesini sağlar. Bu sayede yeni müşteriler bulmanıza yardımcı olurken, portföy alınması ve satılması/kiralanması ile ilgili konularda her zaman yanınızda olur. Gerekli tüm eğitimler, hem başlangıçta hem de kariyeriniz süresince REMAX tarafından verilmektedir.


GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI İÇİN ARAÇ GEREKLİ MİDİR?

Eskişehir içi ulaşım şartlarının kolaylığından dolayı  araç gerekli değildir. 30 kişilik Gayrimenkul Danışmanı kadromuzda aracı olan da olmayan da vardır. Tamamen kişisel tercihtir.

GAYRİMENKUL DANIŞMANI OLMAK İÇİN BİLGİSAYAR BİLGİSİ GEREKLİ MİDİR?

Temel düzeyde bilgisayar bilgisi gereklidir.

HEMEN BAŞVURUN, ESKİŞEHİR’İN EN ÇOK KAZANAN OFİSİ RE/MAX MOD’A  KATILIN, BİRLİKTE ÇALIŞALIM, BİRLİKTE KAZANALIM….

Aday Kriterleri

Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Eğitim Seviyesi: Lise(Mezun), Ön Lisans(Öğrenci), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun), Doktora(Öğrenci), Doktora(Mezun)

Pozisyon Bilgileri

Firma Sektörü: Gayrimenkul, Emlak İşleri
Departman: Satış ve Pazarlama
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Personel Sayısı: Belirtilmemiştir
Ülke/Şehir: Eskişehir(Merkez, Odunpazarı, Tepebaşı)

İlan Kapanma Tarihi

01 Şubat 2022

BENZER HABERLER